Jesteś tutaj

XI Węgrowski Bieg na 100-lecie Niepodległości z Hochland

100 – lecie odzyskania Niepodległości mieszkańcy Węgrowa uczcili Węgrowskim Biegiem Niepodległości. To niezwykle ciekawe wydarzenie towarzyszące obchodom Święta Niepodległości w tym roku odbyło się już po raz jedenasty i po raz drugi z Hochland Polska.

Listopadowa aura zachęcała do aktywności sportowych, na Rynek Mariacki w Węgrowie licznie przybyli uczestnicy biegu i dopingujący widzowie. Biegacze startowali w czterech kategoriach: przedszkola na dystanse 150 m, szkoła podstawowa – 600 i 900 m, gimnazjum i VII klasy szkoły podstawowej – 3 km, oraz kategoria Open – 5 km. Najmłodszym uczestnikiem biegu był trzyletni Rafał, natomiast najstarszym 69-letni Tadeusz. Bieg organizowany przez Szkołę Podstawową Nr 1 im. J.D. Krasińskiego ukończyło kilkuset uczestników, ubranych w koszulki z hasłem  „Zdrowie na SERio z Hochland”. Firmę Hochland Polska reprezentowała silna grupa zawodników, a na mecie można było spotkać także najmłodsze pociechy pracowników. Każdy z biorących udział w biegu chciał zwyciężyć lub pobić swój rekord życiowy.

– W ten niesamowity dzień nie tylko biegaliśmy, ale również wspieraliśmy organizatorów, wręczając każdemu uczestnikowi biegu pakiet serków Almette z przepisami kulinarnymi. Nasz udział w XI Węgrowskim Biegu Niepodległości to jedna z aktywności w ramach projektu BLIŻEJ, który realizowany jest  przez naszych pracowników intensywnie działających na rzecz lokalnej społeczności. Dzięki temu jesteśmy coraz „bliżej” mieszkańców miasta! – powiedział Jacek Wyrzykiewicz, PR & Marketing Services Manager w Hochland Polska.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Na jeziorze Lusowskim odbyły się zawody spinningowe Grand Prix Okręgu o puchar Lusowa. Udział w zawodach brali członkowie sekcji spinningowej z Gminnego Koła Wędkarskiego w Kaźmierzu, wspierani przez Hochland.

Na torze bydgoskiej Polonii 7 października rozegrany został żużlowy turniej „Asy dla Tomasza Golloba”. Cały dochód z imprezy przekazano na pokrycie kosztów dalszej rehabilitacji indywidualnego mistrza świata z 2010 r., a Hochland Polska także zaangażował się w to przedsięwzięcie.

X

Przeczytaj również