Jesteś tutaj

Wielka Loteria z Góralkami Oryginał

W marcu rusza loteria Góralki pod nazwą „GO!Góralki!Wygrywaj każdego dnia!”. W loterii biorą udział wszystkie produkty Góralki Oryginał w opakowaniach promocyjnych. W loterii przewidziano wiele atrakcyjnych nagród. Każdego dnia można wygrać nagrody finansowe – 10 nagród po 100 zł, a w każdym tygodniu można wygrać iPhona Xs. Główna nagroda w loterii to samochód Mini Cooper. Aby wziąć udział w loterii wystarczy zgłosić kod promocyjny  na stronie wafelkigoralki.pl. Każdy kod to szansa na codzienne nagrody pieniężne i na iPhone co tydzień. Każde 10 kodów to szansa na Mini Cooper. Loteria trwa od 15 marca do 31 maja 2019. Organizatorem loterii jest Agencja Promocyjno-Reklamowa Smolar z Łodzi. Loterii będzie towarzyszyło szerokie wsparcie reklamowe – w telewizji, w internecie, w social mediach i w miejscu sprzedaży.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Wystartowała Wielka Loteria konsumencka Hochland „Odkryj bogactwo natury”. Do wygrania są tysiące nagród pieniężnych, a przede wszystkim nagroda główna w wysokości 500 000 zł. Dodatkowo codziennie nagrody pieniężne w wysokości 20 zł, 50 zł i 100 zł.

Loteria rozpoczyna się 25.05.2018 r. Codziennie do zdobycia są 3 telefony, a specjalnie z okazji Dnia Dziecka do wylosowania będzie aż 21 smartfonów.

X