Jesteś tutaj

Wielka Loteria z Góralkami Oryginał

W marcu rusza loteria Góralki pod nazwą „GO!Góralki!Wygrywaj każdego dnia!”. W loterii biorą udział wszystkie produkty Góralki Oryginał w opakowaniach promocyjnych. W loterii przewidziano wiele atrakcyjnych nagród. Każdego dnia można wygrać nagrody finansowe – 10 nagród po 100 zł, a w każdym tygodniu można wygrać iPhona Xs. Główna nagroda w loterii to samochód Mini Cooper. Aby wziąć udział w loterii wystarczy zgłosić kod promocyjny  na stronie wafelkigoralki.pl. Każdy kod to szansa na codzienne nagrody pieniężne i na iPhone co tydzień. Każde 10 kodów to szansa na Mini Cooper. Loteria trwa od 15 marca do 31 maja 2019. Organizatorem loterii jest Agencja Promocyjno-Reklamowa Smolar z Łodzi. Loterii będzie towarzyszyło szerokie wsparcie reklamowe – w telewizji, w internecie, w social mediach i w miejscu sprzedaży.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Trwa loteria FRoSTY. Do rozlosowania nagrody o łącznej wartości 200 tysięcy złotych. Każde zgłoszenie to szansa na wygrane pieniężne o wartości: 1000 x 100 zł, 100 x 200 zł oraz 10 x 500 zł. Na zakończenie loterii, na sześciu szczęśliwców czekają nagrody główne – sztabki złota! Loteria zakończy się 16 grudnia 2018 r. Aby wziąć udział w loterii należy kupić jednorazowo Złote paluszki rybne oraz inne dowolne produkty FRoSTY za min. 15 zł i zachować paragon.

Jesienne dni osładzać i ozłacać będą Śliwka Nałęczowska i Złota Wiśnia. Od września do końca listopada trwa przygotowana przez Solidarność loteria „Złotobranie”. W puli nagród codziennie czekają złote nagrody: złotówki na kartach przedpłaconych, a w wielkim finale do wygrania jest złoty samochód – Toyota Yaris.

X