Jesteś tutaj

Ruszyła wielka kampania promująca nowość marki Łowicz: 100% z owoców Extra Gładkie

20 kwietnia wystartowała kampania reklamowa tegorocznej nowości – Łowicz 100% z owoców Extra Gładki. To unikalna oferta w kategorii produktów dżemowych przygotowana specjalnie dla najmłodszych.

Reklamy obecne będą we wszystkich najpopularniejszych stacjach telewizyjnych oraz w telewizji internetowej. Kampania telewizyjna wsparta będzie klasycznymi reklamami w Internecie – w najpopularniejszych portalach – oraz reklamami w prasie. Dopełnieniem kampanii będzie emisja reklam w 23 kinach sieci Cinema City/Imax na terenie całego kraju.

Celem tej komunikacji jest zbudowanie świadomości i zachęcenie do zakupu nowych produktów dżemowych przygotowanych specjalnie dla dzieci. 30-sekundowe spoty podkreślają, że Łowicz 100% z owoców Extra Gładkie mają aksamitną, idealną dla dzieci konsystencję – nie zawierają kawałków owoców, skórek i pestek, dostępne są w trzech duo-smakach: truskawka/czerwona porzeczka, czarna porzeczka/jeżyna oraz morela/mango. Do ich wytworzenia użyto 100 g owoców na 100 g produktu, a zamiast cukru słodzone są sokiem owocowym, co gwarantuje intensywny smak i aromat owoców.

Marka Łowicz jako jedyna na rynku aktywnie wspiera kategorię i dba o jej rozwój – przeprowadzając promocje, wprowadzając nowe linie i edycje limitowane. Od lat Łowicz cieszy się niesłabnącym zaufaniem konsumentów – co drugi dżem kupowany w Polsce jest właśnie tej marki. Łowicz na początku 2015 roku umocnił pozycję lidera o 3 punkty procentowe, osiągając 51%  (MAT DJ 2015) rynku produktów dżemowych w ujęciu Total Polska bez dyskontów.

 

Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

Marka Łowicz kolejny raz przełamuje monotonię na rynku syropów i proponuje konsumentom trzy orzeźwiające połączenia smaków w wersji limitowanej.

Energetyczna, pełna humoru i apetycznych ujęć – ruszyła  kampania nowej odsłony dżemów 100% z owoców Extra Gładkich Łowicz. Extra gładkie, zrobione w 100% z owoców, bez pestek i bez kawałków owoców – takie są nowości Łowicza. Owocowość oraz wyjątkową konsystencję unikalnych produktów dodatkowo podkreślają PrzeTworki – sympatyczne, spersonifikowane owoce, które pojawiły się na nowych opakowaniach dżemów.

X