Jesteś tutaj

Profi startuje z nową kampanią telewizyjną

W połowie stycznia firma Profi startuje z ogólnopolską kampanią sponsorską, promującą kategorię zup gotowych w opakowaniach typu softpack. Spot reklamowy pojawi się zarówno przed, jak i po wybranych programach telewizyjnych w największych, ogólnopolskich stacjach TV oraz w wybranych kanałach telewizji tematycznych.

Nowa kampania telewizyjna firmy Profi to zarazem jej pierwsza kampania wspierająca kategorię zup, jak również przypomnienie się konsumentom po długim czasie nieobecności w mediach o tak szerokim zasięgu. Choć poprzednie kampanie nie obejmowały swym zasięgiem telewizji, Profi nie tylko stale utrzymuje pozycję lidera na rynku pasztetów, ale zdobyło ją również dla kategorii zup gotowych.

– Zupy gotowe Profi produkowane są od 15 lat, lecz mimo znakomitych wyników sprzedażowych świadomość produktu wśród konsumentów jest wciąż niewielka. Po zmianie szaty graficznej opakowań i ulepszeniu receptur, chcemy szczególnie podkreślić  unikatowość naszych zup, inspirowanych tradycyjną, polską kuchnią. Nasze zupy wyróżniają się na rynku domowym smakiem oraz zawartością kawałków warzyw i mięsa, czym zyskują coraz większą popularność. Poprzez kampanię telewizyjną chcemy zwiększyć świadomość, że Profi, oprócz doskonale znanych wszystkim pasztetów, posiada w swoim asortymencie również smaczne zupy. Ponadto dzięki niej szybko zbudujemy oczekiwany zasięg oraz dotrzemy do szerokiego grona konsumentów – mówi Anna Jackowicz, Dyrektor Marketingu w firmie Profi.

Zupy gotowe Profi nie różnią się od tych, przygotowywanych w domowej kuchni. Każda spośród 17 propozycji pełna jest kawałków warzyw, mięsa, z dodatkiem makaronu lub ryżu, dzięki czemu stanowi pożywną porcję obiadową, którą wystarczy jedynie przelać do garnka i podgrzać.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Tym, co pozwala pokonać niskie temperatury nie zawsze jest strategia ubioru „na cebulkę”. Znacznie skuteczniej rozgrzeje smaczny posiłek, który na dodatek przygotuje się w prosty i szybki sposób. Zupy Profi, w lekkim i poręcznym opakowaniu, zapewnią uczucie ciepła i sytości, nawet po całym dniu ciężkiej pracy, kilku godzinach spędzonych na mrozie lub po prostu w chwili, gdy zmarzliśmy do cna oczekując na spóźniony autobus.

Wraz z otwarciem sezonu ucztowania na świeżym powietrzu firma Profi rozpoczyna loterię konsumencką „Sezon Smakoszy”. Aby wziąć w niej udział wystarczy zakupić jeden dowolny produkt firmy Profi i zarejestrować paragon na dedykowanej stronie internetowej. Łączna wartość nagród to ponad 100 tys. zł.

X

Przeczytaj również