Jesteś tutaj

Advertisement

Zmiany w Dziale Sprzedaży Nestlé Polska

1 lutego br. Beata Porowska, dotychczasowy Dyrektor Sprzedaży Nestlé Nutrition objęła stanowisko Dyrektora Sprzedaży i Członka Zarządu Nestlé Polska S.A. Na stanowisku tym zastąpiła Wojciecha Buczaka.

Beata Porowska, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, jest od 8 lat Dyrektorem Sprzedaży Nestlé Nutrition. Swoją karierę zawodową rozpoczęła w 1993 roku w firmie Procter&Gamble, pracując na stanowiskach sprzedażowych oraz w trade marketingu. W kolejnych latach zarządzała działami marketingu oraz sprzedaży w renomowanych firmach FMCG, w tym Kraft Foods i Alima-Gerber. Po przejęciu w 2007 Alimy-Gerber przez Nestlé z sukcesem przeprowadziła jej integrację z Nestlé Nutrition, zarówno pod względem biznesowym, jak i organizacyjnym, budując jednocześnie pełne pasji i zaangażowania zespoły sprzedaży i CCSD.

Wojciech Buczak, dotychczasowy Dyrektor Sprzedaży Nestlé Polska S.A. z dniem 1 lutego objął stanowisko Dyrektora Sprzedaży Nestlé Nutrition. Wojciech Buczak pracuje w Nestlé od 1995 roku. Podczas swojej długoletniej kariery przeszedł w Dziale Sprzedaży przez wszystkie jej szczeble. Na stanowisku Dyrektora Sprzedaży znacząco przyczynił się do rozwoju biznesu i wzmocnienia pozycji Nestlé na polskim rynku.

Kategoria: 

Podobne artykuły

W styczniu br. do kadry zarządzającej Kompanii Piwowarskiej dołączył Robert Cooper, który objął stanowisko dyrektora ds. zarządzania projektami i transformacją. Nowy dyrektor będzie odpowiedzialny za koordynację kluczowych projektów biznesowych KP.

Od 1995 do 2012 r. Marek Wesołowski związany był z grupą Emperia. Jako członek Zarządu Emperii i Stokrotki, był odpowiedzialny za działalność detaliczną sklepów własnych oraz franczyzowych. 

X

Przeczytaj również