Sun
 poniedziałek, 23 kwietnia 2018,
Kontakt
Imię i nazwisko:
Temat:
Firma:
E-mail:
Tel. kontaktowy:

Biuro Promocji i Reklamy "Generalczyk" sp.j.
ul. Szczęsna 10
60-587 Poznań
tel./fax (61) 852 08 94
email: redakcja@poradnikhandlowca.com.pl

 

PREZES WYDAWNICTWA
Wiesław Generalczyk
email: general@poradnikhandlowca.com.pl

 

DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCY
Wojtek Generalczyk
tel.: (61) 851 37 55
email: wojtekg@poradnikhandlowca.com.pl

REDAKTOR NACZELNY
Jacek Ratajczak
email: jacekr@poradnikhandlowca.com.pl


REDAKCJA
Heidi Handkowska
(szef działu on-line)
email: heidih@poradnikhandlowca.com.pl

Rafał Sterczyński
email: rafals@poradnikhandlowca.com.pl

Małgorzata Tomczak (redaktor Oddział Warszawa)
email: malgorzatat@poradnikhandlowca.com.pl

 

STAŁA WSPÓŁPRACA
Jan Maria Rokita
, Rafał Boruc, Paula Wendland

 

DYREKTOR SPRZEDAŻY I MARKETINGU
Michał Bobrowski:
tel.: (61) 850 19 33
email: michalb@poradnikhandlowca.com.pl

Z-CA DYREKTORA SPRZEDAŻY I MARKETINGU
Anita Kubiak
tel.: (61) 851 92 41
email: anitak@poradnikhandlowca.com.pl

DZIAŁ SPRZEDAŻY:

Katarzyna Generalczyk
tel.: 530 087 087
tel.: (61) 851 37 03
email: kasiak@poradnikhandlowca.com.pl

Mariusz Szczepankiewicz
tel.: (61) 852 51 41
email: mariuszsz@poradnikhandlowca.com.pl

Maciej Twardowski
tel.: (61) 855 73 17
email: maciejt@poradnikhandlowca.com.pl

Justyna Wojciechowska
tel.: (61) 851 37 08
email: justynaw@poradnikhandlowca.com.pl

Beata Kaźmierczak
email: beatak@poradnikhandlowca.com.pl

 

KIEROWNIK BIURA:

Maria Leśniewska
tel.: (61) 855 70 66
email: marial@poradnikhandlowca.com.pl

 

DYREKTOR ORGANIZACYJNO-ADMINISTRACYJNY
Zbyszko Zalewski
email: zbyszkoz@poradnikhandlowca.com.pl

KIEROWNIK ADMINISTRACYJNO-TECHNICZNY
Patryk Trzcieliński
email: patrykt@poradnikhandlowca.com.pl

Nowości na rynku FMCG
Aktualności
Projekt i wykonanie: a-tech.pl
Copyright by Poradnik Handlowca 2009 (c), wszystkie prawa zastrzeżone!