Jesteś tutaj

Weź udział w 12. Onkobiegu - pomóż chorym na raka

Wydawca „Poradnika Handlowca” Wiesław Generalczyk oraz Stowarzyszenie Sarcoma serdecznie zapraszają chętnych do wzięcia udziału w najstarszym w Polsce biegu charytatywnym mającym na celu wsparcie pacjentów onkologicznych i profilaktykę zdrowotną. Rejestracja prowadzona jest wyłącznie drogą internetową: www.onkobieg.pl (2300 pakietów), gdzie można też wpłacić darowiznę i tym samym dołożyć cegiełkę dla podopiecznych Stowarzyszenia Sarcoma.

Onkobieg odbędzie się 8 września 2019 r. na terenie Centrum Onkologii – Instytutu przy ul. Roentgena 5 w Warszawie. Odbiór pakietów i atrakcje towarzyszące rozpoczną się już o godzinie 11:00. Rama czasowa biegu to 60 minut, podczas której uczestnicy pokonują wielokrotność jednej pętli wokół zabudowań Centrum Onkologii i Instytutu Hematologii i Transfuzjologii wynoszącej 1560 m, dowolnym sposobem – według swoich możliwości i chęci. Często uczestnikami są też osoby z niepełnosprawnościami poruszający się np. o kulach czy wózku inwalidzkim, byli i obecni pacjenci, którzy zasługują na szczególny szacunek. Wszystko według myśli – Razem po zdrowie! Przed startem biegu ma miejsce rozgrzewka na miarę mistrza – poprowadzą ją przyjaciele Onkobiegu i ambasadorzy m.in. Michał Derlicki - wielokrotny złoty medalista mistrzostw Polski i międzynarodowych mistrzostw w Wushu sportowym / Kung fu sportowym, aktor.

Dla osób, którym nie uda się zarezerwować pakietu lub które z różnych przyczyn nie będą mogły wziąć udziału w Onkobiegu w Warszawie – organizatorzy przygotowali akcję #Onkobieg. Wystarczy pobiec z dowolnego miejsca na ziemi o godzinie 13:30 (czasu polskiego), wpłacić darowiznę na rzecz Stowarzyszenia Sarcoma i wrzucić zdjęcie z oznaczeniem #Onkobieg na media społecznościowe.

„12. Onkobieg Razem po zdrowie! Warszawa 2019” współfinansowany jest ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki i m.st. Warszawy - Dzielnicy Ursynów. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objęli: Ministerstwo Zdrowia i Rzecznik Praw Pacjenta.

Źródło i foto: Centrum Prasowe PAP

Kategoria: 

Podobne artykuły

Jak wynika z danych Visa Europe, firmowe karty debetowe Visa Business zostały użyte w 2013 r. do płacenia za dobra i usługi przeszło 18 mln razy, a łączna suma wydatków dokonanych przy ich pomocy przez małe i średnie przedsiębiorstwa wyniosła ponad 3,9 mld złotych. Płacąc kartami Visa Business Debit, zarówno w 2013, jak i w 2012 r., przedsiębiorcy najwięcej wydali na paliwo.

Absolvent Talent Days 2017 to targi pracy i praktyk, które 23 marca odbędą się w Poznaniu. Swój udział w tej imprezie zapowiedziała firma Hochland. Przedstawiciele producenta odpowiedzą zainteresowanym pracą i praktykami w firmie na nurtujące ich pytania.

X

Przeczytaj również