Jesteś tutaj

X edycja Poland and CEE Retail Summit już 13 marca

Kongres Poland & CEE Retail Summit już od 10 lat realnie wpływa na jakość i dynamikę rozwoju polskiego handlu oraz ma wymierne przełożenie na biznesy uczestników. X jubileuszowa edycja najważniejszego i najbardziej reprezentatywnego spotkania polskiego sektora handlu i FMCG odbędzie się w dniach 13-14 marca 2018 w Warszawie.

Jednym z głównych tematów tegorocznej edycji Poland & CEE Retail Summit będzie dokonująca się na naszych oczach transformacja, światowe trendy i innowacje, które zmienią kształt branży. Edycja 2018 to również nowe fokusy sesji równoległych, większa ilości zagranicznych prelegentów i przedstawicieli sieci handlowych a także rozwinięte formaty ułatwiające zacieśnianie relacji biznesowych.

Pełna agenda Kongresu oraz warunki uczestnictwa dostępne są na stronie: www.retail-conferences.com

Kategoria: 

Podobne artykuły

Data wydarzenia: 
2019-04-03

Zapraszamy do udziału w XI POLAND & CEE RETAIL SUMMIT – najważniejszym i najbardziej reprezentatywnym spotkaniu polskiego sektora handlu i FMCG. Tegoroczna edycja kongresu odbędzie się w dniach 3-4 kwietnia 2019 r. w Hilton Hotel and Convention Centre (ul. Grzybowska) w Warszawie.

Dwudniowa edycja Poland & CEE Retail Summit 2018 (13-14 marca br.) przeszła już do historii. W tych dniach w warszawskim hotelu Hilton zebrali się przedstawiciele branży, by w trakcie szeregu prezentacji, czy dyskusji panelowych zaprezentować zgromadzonym licznie uczestnikom zjawiska, które są widoczne w światowym handlu, a w polskim zyskują na znaczeniu. 

X