Jesteś tutaj

Targi FRUIT LOGISTICA – fotorelacja

Targi FRUIT LOGISTICA odbyły się w dniach 5-7 lutego 2020 r. w Berlin ExpoCenter City i CityCube Berlin. W wydarzeniu wzięły udział firmy z wielu krajów, z każdego ogniwa łańcucha dostaw: od producentów i eksporterów, po importerów, hurtowników i detalistów; od specjalistów w dziedzinie hodowli i ochrony upraw, po ekspertów w dziedzinie technologii i pakowania; od operatorów transportu i logistyki, po agencje marketingowe i podmioty certyfikujące. Nie mogło zabraknąć również wystawców z Polski, a wśród nich Fructofresh oraz FH Nowalijka. W targach uczestniczyli też przedstawiciele „Poradnika Handlowca”.

Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

Targi World Food Warsaw z roku na rok cieszą się coraz większą liczbą wystawców i odwiedzających. W roku ubiegłym na imprezie zaprezentowało się 250. wystawców. Liczba osób zwiedzających targi przekroczyła 4 tys. A jak będzie w tym roku?

Międzynarodowe Targi STACJA PALIW 2018 to wydarzenie organizowane w Warszawie w dniach 9-11 maja 2018 r. przez Polską Izbę Paliw Płynnych. Od lat cieszy się wysoką renomą i przyciąga Wystawców tak z kraju, jak i z zagranicy.

X