Jesteś tutaj

2. Międzynarodowe Forum Kosmetyczne

W tym roku forum będzie poświęcone tematyce rynków azjatyckich, których niewątpliwą zaletą jest liczba odbiorców, zróżnicowane potrzeby konsumentów, niesłabnący popyt na produkty made in EU. Istnieją jednak różnice, a nawet bariery, które trzeba sprawnie pokonać, by utrzymać kurs na sukces.

Pierwszy dzień forum będzie poświęcony rynkowi rosyjskiemu i przygotowaniom do wdrożenia nowego systemu track & trace. Tego dnia przeprowadzony zostanie niezwykle szeroki panel ekspertów, wywodzących się z sektorowej organizacji rosyjskiej, Cosmetics Europe i międzynarodowej kancelarii prawnej, który pokaże wiele perspektyw oceny nowej rosyjskiej regulacji. Będą z nami m.in. Elsa Dietrich (Cosmetics Europe), Grzegorz Sinacki (Departament Handlu i Współpracy Międzynarodowej, Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii) czy Alexander Bychkov (partner w moskiewskim biurze Baker McKenzie).

W drugim dniu forum odbędą się rozmowy z praktykami, m.in. Danni Chen (REACH24), Arkadiuszem Tarnowskim (Polska Agencja Inwestycji i Handlu; Zagraniczne Biuro Handlowe Korea) i Krzysztofem Grabką (Inglot), o rynkach dalekowschodnich. W jaki sposób podbić rynek chiński opowiedzą przedsiębiorcy od lat z sukcesem prowadzący tam interesy, przedstawiciele podmiotów wspierających przedsiębiorców w wejściu i utrzymaniu się na tym gigantycznym rynku oraz analitycy trendów. Dyskusje będą też dotyczyć regulacji prawnych wpływających na sektor w Korei, Wietnamie, Tajlandii czy Indonezji.

Źródło: Centrum Prasowe PAP

Kategoria: 

Podobne artykuły

W dniach 6-7 listopada 2019 r. w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce odbędzie się XXII edycja Targów Biznes-Żywność-Medycyna-Auto Flota Rzeszów. Wydarzenie organizowane jest przez GK Specjał oraz sieci franczyzowe: Nasz Sklep, Livio i Rabat Detal. Na 16 tys. mkw wystawi się około 300 firm z kraju i z zagranicy. Wydarzeniu towarzyszyć będzie Ogólnopolski Kongres FMCG pod hasłem „Dokąd zmierza Polski handel?”

Handel przyszłości będzie tematem przewodnim Retail Congress, głównego wydarzenia towarzyszącego Targom RetailShow. Eksperci opowiedzą o zmianach, jakie czekają branżę handlową, wpływie nowych technologii i co zrobić już dziś, by z sukcesem rozwijać sieć handlową. Konferencja odbędzie się 20 listopada br. w Centrum EXPO XXI w Warszawie.

X

Przeczytaj również