Jesteś tutaj

1 lipca – Dzień Psa

Pierwszego dnia lipca oddawany jest hołd „najlepszemu przyjacielowi człowieka”. Święto to mimo krótkiej tradycji cieszy się coraz większą popularnością wśród społeczeństwa. Zostało ono ustanowione w 2007 roku z inicjatywy czasopisma „Przyjaciel Pies”. Dzień ten jest znakomitą okazją na promowanie akcji mających na celu pomoc potrzebującym czworonogom. W różnych miejscach w całym kraju organizowane są przedsięwzięcia uświadamiające społeczeństwu, jak trudny los mają niektóre kundelki. Detaliści nie powinni zostać obojętni na obchody tego szczególnego dnia dla psiaków oraz wszystkich miłośników zwierząt. Jedną z metod na wspólne świętowanie oraz pomoc jest zorganizowanie zbiórki karmy dla lokalnego schroniska. Na witrynie mogą zawisnąć plakaty informujące o tym, natomiast przy drzwiach lub w okolicach kasy należy postawić kosz, w którym klienci będą mogli włożyć zakupioną karmę. Inną skuteczną metodę świętowania stanowi zorganizowanie promocji cenowej na asortyment dla psów.

Foto: Pixabay

Kategoria: 

Podobne artykuły

Tradycyjnie w pierwszy weekend sierpnia odbył się festiwal Pol’and’Rock, znany wcześniej jako Przystanek Woodstock. W tym roku „Poradnik Handlowca” też tam był. Wrześniowy reportaż dotyczący handlu w trakcie trwania festiwalu został pozytywnie przyjęty przez organizatora wydarzenia, Jurka Owsiaka, który w liście przesłanym do redakcji w piątek podziękował za zainteresowanie imprezą: „Bardzo dziękujemy za tak fantastyczne dowody sympatii. Podkreślaliśmy, że Państwa reportaż zajął więcej miejsca niż relacja z wydarzenia zamieszczona w „Teraz Rocku”, branżowym piśmie muzycznym – bo skoro Państwo tak pięknie napisali o naszym festiwalu to widocznie zrobiło to na Was wrażenie. To bardzo, bardzo pokazuje jak potrafimy  łączyć mnóstwo ludzi i firm, które razem z nami tworzą ten niezwykły i bardzo klimatyczny Festiwal. Już dzisiaj zapraszamy na kolejne nasze edycje o których już bardzo intensywnie myślimy. Prze serdeczności ogromne, siema, Jurek.”

To był iście szampański wieczór w Teatrze Wielkim Operze Narodowej. Uroczysta gala zakończyła trwającą od lipca kampanię French Touch. Na scenie teatru wystąpiły największe gwiazdy francuskiej i polskiej sceny muzycznej, m.in. Amel Bent, Willy William, Sławek Uniatowski i Margaret.

X