Jesteś tutaj

1 lipca – Dzień Psa

Pierwszego dnia lipca oddawany jest hołd „najlepszemu przyjacielowi człowieka”. Święto to mimo krótkiej tradycji cieszy się coraz większą popularnością wśród społeczeństwa. Zostało ono ustanowione w 2007 roku z inicjatywy czasopisma „Przyjaciel Pies”. Dzień ten jest znakomitą okazją na promowanie akcji mających na celu pomoc potrzebującym czworonogom. W różnych miejscach w całym kraju organizowane są przedsięwzięcia uświadamiające społeczeństwu, jak trudny los mają niektóre kundelki. Detaliści nie powinni zostać obojętni na obchody tego szczególnego dnia dla psiaków oraz wszystkich miłośników zwierząt. Jedną z metod na wspólne świętowanie oraz pomoc jest zorganizowanie zbiórki karmy dla lokalnego schroniska. Na witrynie mogą zawisnąć plakaty informujące o tym, natomiast przy drzwiach lub w okolicach kasy należy postawić kosz, w którym klienci będą mogli włożyć zakupioną karmę. Inną skuteczną metodę świętowania stanowi zorganizowanie promocji cenowej na asortyment dla psów.

Foto: Pixabay

Kategoria: 

Podobne artykuły

Jak będzie zachowywać się konsument przyszłości? Czy nowoczesne technologię odmienią polski handel? Odpowiedzi na te i inne pytania poznają uczestnicy IV Kongresu Przedsiębiorców Polskiego Handlu. To największe wydarzenie dla niezależnych detalistów w Polsce. Kongres odbędzie się 24 września w łódzkiej Atlas Arenie. Udział w nim wezmą liderzy i eksperci światowej klasy, a także osobistości, takie jak Jakub B. Bączek czy Martyna Wojciechowska. Zapisy na Kongres potrwają do 19 sierpnia.

W ostatnich dniach lipca w Warszawie rozegrano Mistrzostwa Europy w Speedmintonie, którym patronowały redakcje „Poradnika Handlowca” i „Poradnika Restauratora”.

X