Jesteś tutaj

IX Edycja konkursu Odśwież Swój Sklep

Laureatkami głównej nagrody zostały Panie Jolanta i Ewa Święszek, właścicielki Sklepu Spożywczo-Przemysłowego „Delikatesik” z Krzeszowic. Gratulujemy!

Rozstrzygnięcie dziewiątej edycji konkursu „ODŚWIEŻ SWÓJ SKLEP” odbyło się 28 listopada 2018 r. w siedzibie redakcji „Poradnika Handlowca”. Spośród ponad pięciuset nadesłanych kuponów komisja konkursowa składająca się z przedstawicieli redakcji „Poradnika Handlowca” oraz sponsorów wyłoniła laureata.

Redakcja dziękuje wszystkim naszym Czytelnikom, którzy wzięli udział w konkursie, zachęcając jednocześnie do udziału w kolejnych. Laureatom serdecznie gratulujemy! Dziękujemy również sponsorom i firmom z branży FMCG za wsparcie konkursu. Wkrótce na łamach „Poradnika Handlowca” zaprezentujemy wyniki pracy sponsorów w sklepie Pani Jolanty i Ewy Święszek z Krzeszowic.

NAGRODY IX EDYCJI ODŚWIEŻ SWÓJ SKLEP:

• Wyposażenie sklepu (meble i sprzęt chłodniczy) ufundowane przez Grupę Kapitałową Specjał

• Projekt sklepu ufundowany przez firmę Hany

• Zestaw profesjonalnych urządzeń czyszczących od firmy Kärcher:

- Parownica Kärcher SG 4/4

- Odkurzacz Kärcher NT 20/1 AP

- Myjka do powierzchni płaskich Kärcher WVP 10

• Waga kalkulacyjna PR-II 15P RS ufundowana przez CAS Polska

• Urządzenie fiskalne EPSON ufundowane przez firmę Torell

• Użyczenie przez Volvo Car Poland samochodu Volvo na okres 2 tygodni

• 2 dwustronne regały sklepowe od firmy Mago

Galeria: 

Podobne artykuły

Od lewej: Jolanta Święszek, Zbyszko Zalewski (Poradnik Handlowca), Michał Szyszka (CAS/Roma Gastro), Ewa Święszek, Mateusz Stachowicz (Kärcher), Piotr Stadnicki (Nasz Sklep), Andrzej Borkowicz (Torell).

W słoneczny dzień 27 marca zakończyliśmy kolejną edycję konkursu „Odśwież Swój Sklep”. Placówka o odmienionym obliczu została otwarta w Krzeszowicach. Zarówno właścicielki, Panie Ewa i Jolanta Święszek, jak i klienci nie kryli zadowolenia z efektów modernizacji.

Redakcja „Poradnika Handlowca” po raz VIII zaprasza naszych czytelników – właścicieli niezależnych sklepów branży FMCG – do udziału w autorskim konkursie „Odśwież Swój Sklep”. W dotychczasowych 7 edycjach konkursu nagrodziliśmy już ponad 130 właścicieli sklepów z całej Polski – być może to właśnie Państwa sklep będzie następny!

 

X