Jesteś tutaj

XX edycja Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

Okrągły jubileusz Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” to doskonały moment do zaprezentowania osobowości, które od lat wspierają rozgrywki, kibicując dzieciom w ich piłkarskiej drodze. W gronie Ambasadorów XX edycji znalazły się wybitne postaci ze świata futbolu i nie tylko.

W tym sezonie Polski Związek Piłki Nożnej chcąc nadać rozgrywkom wyjątkowego charakteru wspólnie z głównym sponsorem firmą Tymbark oraz sponsorem brązowym firmą Electrolux, przygotował dla uczestników wiele niespodzianek. Dzieci poznają je już od pierwszego etapu wydarzenia, na którym każdy uczestnik otrzymuje pamiątkowy medal. Opiekunowie drużyn za udział swoich zespołów w Turnieju także zostaną nagrodzeni wyjątkowymi piłkarskimi gadżetami.

Kolejną aktywnością celebrującą jubileusz 20 lat Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” oraz podkreślającą jego rozwój i rolę, jest powołanie grona Ambasadorów, którzy swoją obecnością uświetnią XX edycję rozgrywek i będą dodatkową inspiracją dla dzieci do uprawiania sportu i gry w piłkę nożną. Przez cały okres trwania XX edycji Turnieju Ambasadorzy będą się dzielić swoimi piłkarskimi wspomnieniami (w tym również tymi związanymi z Turniejem) oraz inspirować najmłodszych adeptów futbolu. Dzięki własnym przykładom udowodnią, że piłka nożna to sport, który uczy, wychowuje i daje szansę na spełnienie marzeń. W specjalnie przygotowanych materiałach poznamy ich sportową historię i wspomnienia z piłkarskiego podwórka. Dowiemy się, jak realizowali swoją futbolową pasję będąc w wieku uczestników Turnieju.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Piłkarska pasja, marzenia, szansa na odkrycie talentu oraz dużo dobrej zabawy – tak w skrócie można opisać największy w Europie turniej dla dzieci, który już od prawie 20 lat gości na sportowej mapie Polski. W Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” organizowanym przez Polski Związek Piłki Nożnej do tej pory udział wzięło ponad 2 miliony piłkarek i piłkarzy. Chęć udziału drużyn dziewcząt i chłopców w XX edycji mogą zgłaszać opiekunowie, nauczyciele i trenerzy. Zapisy zespołów w kategoriach wiekowych U-8, U-10 oraz U-12 potrwają do 30 września.

Ruszyły rozgrywki XVIII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Młodzi piłkarze i piłkarki powalczą nie tylko o występ w finale na stadionie PGE Narodowym, ale także postawią pierwszy  krok w kierunku gry w biało-czerwonej koszulce. 

X