Jesteś tutaj

Wydział Handlu SM Mlekpol ma nowego dyrektora

Po 15 latach pracy dla spółdzielni mleczarskiej z Grajewa na emeryturę odszedł Lech Karendys. Nowym dyrektorem została Małgorzata Cebelińska, dotychczasowy kierownik Działu Handlu Zagranicznego Mlekpolu.

Lech Karendys z mleczarstwem jest związany od ponad 45 lat, od początku swojej drogi zawodowej czyli od 1972 r. Z dniem 1 lutego 2018 r. odszedł na zasłużoną emeryturę. Jego obowiązki przejęła Małgorzata Cebelińska.

– Zarządzanie całością sprzedaży i obszarami z nią związanymi to ogromne wyzwanie i odpowiedzialność. Jestem wdzięczna za kredyt zaufania jakim obdarzył mnie Zarząd Mlekpolu. Czuję się przygotowana do podjęcia tego zobowiązania. W czasie kiedy firma przeżywała swój dynamiczny rozwój związana byłam ze sprzedażą i promocją wyrobów firmy, przede wszystkim poza granicami kraju. Uczyłam się od najlepszych. Mam szczęście, że pracowałam i rozwijałam się u boku fachowców, m.in. u boku Dyr. Karendysa – powiedziała Małgorzata Cebelińska.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Na portalu społecznościowym Facebook producent ogłosił konkurs dla sympatyków swoich wyrobów.

Dokument o współfinansowaniu jednego z najnowocześniejszych Zakładów Sproszkowanych Wyrobów Mleczarskich w Polsce podpisali 21 grudnia 2016 r. w Grajewie Zarząd SM MLEKPOL.

X