Jesteś tutaj

Marka Bakalland wyróżniona Superbrands

Marka Bakalland została wyróżniona certyfikatem Superbrands 2018 w kategorii Żywność – produkty do deserów i wypieków. W tegorocznej edycji Superbrands o przyznaniu wyróżnień zadecydowali konsumenci.

W 12. edycji niezależnego badania marek w Polsce przebadanych zostało prawie 2 tysiące marek. Za kluczowe kryterium przyznawania wyróżnień, pod uwagę brane było przede wszystkim polecanie marki, które według opinii konsumentów wyraża zaufanie i uznanie jakości. Laureaci zostali wybrani przez kapitułę składającą się z ponad 10 tysięcy konsumentów. Wśród grona laureatów znalazła się marka Bakalland, która otrzymała wyróżnienie w kategorii produkty do deserów i wypieków.

– Wybory jakich dokonują Konsumenci pokazują, że nasze produkty już od ponad 26 lat cieszą się zaufaniem, ze względu na ich jakość i niepowtarzalny smak. Wyróżnienie Superbrands 2018 jest tego doskonałym potwierdzeniem. Obserwujemy zmieniające się trendy oraz potrzeby i oczekiwania konsumentów. Wychodząc naprzeciw tym trendom, nieustannie wprowadzamy do naszego portfolio produktowego nowości – stwierdziła Anna Sambor, Dyrektor Marketingu Bakalland SA.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Cisowianka po raz dziewiąty z rzędu zdobywa tytuł Superbrands i Superbrands Polska Marka. O przyznaniu tytułów zadecydowali konsumenci.

Delecta powiększa swoje portfolio o galaretki o smakach owoców lasu oraz owoców egzotycznych. Inspiracją do stworzenia nowych smaków były znane i lubiane przez konsumentów orzeźwiające soki oraz lody. Nowe smaki dostępne będą w sprzedaży od 21 lutego. 

X

Przeczytaj również