Jesteś tutaj

Marka Bakalland wyróżniona Superbrands

Marka Bakalland została wyróżniona certyfikatem Superbrands 2018 w kategorii Żywność – produkty do deserów i wypieków. W tegorocznej edycji Superbrands o przyznaniu wyróżnień zadecydowali konsumenci.

W 12. edycji niezależnego badania marek w Polsce przebadanych zostało prawie 2 tysiące marek. Za kluczowe kryterium przyznawania wyróżnień, pod uwagę brane było przede wszystkim polecanie marki, które według opinii konsumentów wyraża zaufanie i uznanie jakości. Laureaci zostali wybrani przez kapitułę składającą się z ponad 10 tysięcy konsumentów. Wśród grona laureatów znalazła się marka Bakalland, która otrzymała wyróżnienie w kategorii produkty do deserów i wypieków.

– Wybory jakich dokonują Konsumenci pokazują, że nasze produkty już od ponad 26 lat cieszą się zaufaniem, ze względu na ich jakość i niepowtarzalny smak. Wyróżnienie Superbrands 2018 jest tego doskonałym potwierdzeniem. Obserwujemy zmieniające się trendy oraz potrzeby i oczekiwania konsumentów. Wychodząc naprzeciw tym trendom, nieustannie wprowadzamy do naszego portfolio produktowego nowości – stwierdziła Anna Sambor, Dyrektor Marketingu Bakalland SA.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Decyzją konsumentów Delecta została wyróżniona tytułem Superbrands 2018 w XII. edycji  niezależnego badania marek w Polsce. W projekcie przebadano blisko 2 tys. marek. Laureatów wskazało ponad 10 tys. respondentów.

Marka Hochland znalazła się w gronie finalistów i uzyskała tytuł Superbrands 2018 zajmując 3. miejsce w kategorii nabiał.  W tegorocznej XII edycji Superbrands – po raz pierwszy tytuły przyznali wyłącznie konsumenci w ramach największego niezależnego badania marek w Polsce.

X