Jesteś tutaj

Grupa Żywiec liderem praktyk HR

Nagroda „HR Najwyższej Jakości” przyznawana przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami trafiła w ręce Grupy Żywiec. Firma została doceniona za nowatorski projekt Certyfikacji Przedstawicieli Handlowych i Menadżerów Sprzedaży.

Co roku Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami nagradza firmy, które w sposób nowoczesny i z dbałością o dobro pracowników podchodzą do współczesnego zarządzania ludźmi, wyróżniając te inicjatywy i praktyki HR, które są najciekawsze i najlepiej przeprowadzone. W tym roku jury konkursu doceniło projekt Certyfikacji Przedstawicieli Handlowych i Menadżerów Sprzedaży w Grupie Żywiec przyznając mu prestiżową nagrodę HR Najwyższej Jakości.

– Chcemy razem budować podziwianą, efektywną i innowacyjną firmę. Projekt Certyfikacji Przedstawicieli Handlowych i Menadżerów Sprzedaży w Grupie Żywiec jest jednym z takich działań. Pozwala nam rozwijać kompetencje działu sprzedaży, dzięki czemu mamy szansę ciągle  się doskonalić i budować przewagę konkurencyjną. Ten program to także doskonały przykład, w jaki sposób dział HR może budować dodatkową wartość w biznesie – wyjaśnił Andrzej Borczyk Dyrektor ds. Personalnych Grupy Żywiec.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Grupa Kapitałowa Żywiec S.A. opublikowała roczne sprawozdanie finansowe. W 2018 r. skonsolidowane przychody ze sprzedaży Spółki wzrosły o 5% i wyniosły 3324 mln PLN (w 2017 r. 3165 mln). Skonsolidowany zysk z działalności operacyjnej wzrósł o 24% i wyniósł 415,3 mln (w 2017 r. 334 mln). W ubiegłym roku Grupa Żywiec osiągnęła 324 mln PLN skonsolidowanego zysku netto, co oznacza wzrost o 25% (w 2017 r. 258,5 mln).

Grupa Żywiec opublikowała 15 lutego wyniki za 2016 r. W ubiegłym roku sprzedaż piwa należącego do GŻ zwiększyła się do 11,7 mln hektolitrów (wzrost o 0,6% wobec 11,6 mln hl w 2015 r.).

X