Jesteś tutaj

Appetita sponsorem Targów Mother & Baby 2014

Marka Appetita była sponsorem tegorocznej edycji Targów Mother & Baby, pierwszych na polskim rynku targów branży dziecięcej. W Strefie dobrego odżywiania, zorganizowanej w ramach wydarzenia, zwiedzający mieli okazję poznać ofertę marki oraz skorzystać z porad współpracującej z nią dietetyczki. Pierwsze tegoroczne Targi odbyły się 29-30 marca w Gdańsku w Hali AMBER EXPO, kolejne 24-25 maja we Wrocławiu (Hala Stulecia) oraz 14-15 czerwca w Warszawie (teren Wyścigów Konnych). Appetita zaprosiła uczestniczki Targów na cykl wykładów, poświęconych zdrowemu odżywianiu w czasie ciąży i karmienia oraz zrównoważonej diecie dziecka. Specjalistka w dziedzinie dietetyki Anna Kacperska podpowiadała, jak wykorzystać właściwości ziół i przypraw w codziennej diecie. W Strefie dobrego odżywiania na zwiedzających czekały także zdrowe koktajle owocowe i warzywne z dodatkiem przypraw Appetita oraz sampling próbek produktów marki.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Jan Kolański, Prezes Grupy Colian, został laureatem nagrody Dynamiczny Przedsiębiorca. Ogłoszenie wyników konkursu oraz wręczenie statuetki miało miejsce podczas III Forum Przedsiębiorców Grant Thornton.

Firma, Colian Logistic, która powstała z wewnętrznej potrzeby profesjonalnego wsparcia magazynowania, sprzedaży i dystrybucji produktów spółek Jana Kolańskiego, świętuje swoje 10. urodziny.

X