Jesteś tutaj

Zmiany w Hochland Polska

Stanowisko Dyrektora Generalnego Hochland Polska z dniem 1 stycznia 2016 roku obejmie Peter Knauer. Ma on ponad 20 letnie doświadczenie zawodowe zdobyte w branży FMCG. Peter Knauer pracował  na stanowiskach kierowniczych w Niemczech, Polsce i Rosji dla firm takich, jak Cadbury, Wrigley i Mars,  posługuje się między innymi biegle językiem polskim.

Jednocześnie od dnia 1 stycznia 2016 roku, Jacek Kostka będzie pełnił funkcję Zastępcy Dyrektora Generalnego Hochland Polska, wykonując dotychczasowe obowiązki Dyrektora Finansowego, które piastował od czasu dołączenia do Hochland Polska w 2012 roku.

Jacek Migrała, od listopada 2011 roku Dyrektor Generalny Hochland Polska, odchodzi z Hochland Polska na własną prośbę z końcem listopada 2015 roku. Hochland traci doskonałego managera, który prowadził Hochland Polska w trudnych czasach szybko zmieniającego się krajobrazu rynku spożywczego w Polsce. 

Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

1 lipca Lana Popović obejmie stanowisko dyrektor generalnej The Coca-Cola Company w Polsce i krajach bałtyckich. Będzie odpowiedzialna za strategię firmy, innowacje, marketing i komunikację oraz za współpracę z partnerem biznesowym Coca-Cola HBC, będącym rozlewcą i dystrybutorem produktów Coca-Cola na wszystkich czterech rynkach. 

16 stycznia br., w samym sercu Kurpiowszczyzny, w Hotelu Korona odbyło się spotkanie z okazji 20-lecia obecności firmy Hochland w Polsce. W spotkaniu wzięło udział ponad 80 osób, pracowników Hochland, w tym goście z centrali Hochland SE. Sophia Lenhart. Koordynator Sprzedaży Hochland SE odczytała list z gratulacjami od Zarządu Hochland SE - Petera Stahla, Thomasa Brunnera i Huberta Stauba.

X