Jesteś tutaj

Konferencja ECR Forum 4 października

Data wydarzenia: 
2018-10-04
Nazwa: 
ECR Forum: Collaboration in digital transformation
Adres: 
Centrum Konferencyjnym POLIN w Warszawie

Zapraszamy na ósmą edycję konferencji ECR Forum: Collaboration in digital transformation, która odbędzie się 4 października br. w Centrum Konferencyjnym POLIN w Warszawie.

ECR Forum  – to wyjątkowo treściwa i inspirująca konferencja, doroczne spotkanie liderów i menedżerów łańcucha dostaw branży FMCG i DIY. To znakomita okazja do zainspirowania się dobrymi praktykami z innych organizacji i rynków. Można spotkać liderów polskiego rynku FMCG i DIY, ekspertów i porywających prelegentów z Polski i ze świata oraz nawiązać cenne kontakty w branży.

Wśród prelegentów znaleźli się m.in.: Kjell A. Nordström – guru nowej ekonomii, ekonomista, filozof; David Hughes – ekspert i doradca rynku spożywczego na całym świecie; Pedro Martinho (Grupa Eurocash) oraz Dalius Misiunas (Grupa Maxima).

ECR Forum to:

• Jedyna konferencja promująca dobrą i efektywną współpracę zmierzającą do lepszego zaspokojenia potrzeb klientów i zmniejszenia kosztów całego łańcucha wartości.

• Najważniejsze i aktualne tematy, najlepsze praktyki, najistotniejsze problemy!

• Intensywny program, zatwierdzony przez Radę złożoną z liderów, szefów największych i najważniejszych firm branży w Polsce;

• Konferencja interdyscyplinarna - dla osób zarządzających firmami, łańcuchami dostaw, sprzedażą i marketingiem;

• Wśród uczestników przedstawiciele producentów, dystrybutorów, detalistów i dostawców usług;

• Networking i wymiana wizytówek przy lampce wina

Kategoria: 

Podobne artykuły

Data wydarzenia: 
2015-09-29

W dniach od 29 września do 1 października 2015 roku w Ciechocinku odbędzie się XXV Ogólnopolska Konferencja Producentów Wód i Napojów, na której będzie można wymienić poglądy i doświadczenia, które mamy nadzieję pomogą sprostać różnorodnym wyzwaniom, jakie stoją przed branżą rozlewniczą. Chcemy zwrócić uwagę, że powinniśmy mocniej łączyć kwestie ekonomiczne, społeczne i prawne. 
 

Na Górnej Równi Krupowej w Zakopanem trwają ostatnie prace związane z przygotowaniem miasteczka festiwalowego, w którym odbywać się będą VIII Europejskie Targi Produktów Regionalnych.

X