Jesteś tutaj

Future Private Labels Poland & CEE

Data wydarzenia: 
2017-10-25
Nazwa: 
Future Private Labels Poland & CEE w Kielcach
Organizator: 
Targi Kielce
Adres: 
ul. Zakładowa 1; 25-672 Kielce
Future Private Labels Poland & CEE targi w Kielcach

Organizatorzy zapraszają, na imprezę zapewniając, że:

Wydarzenie dedykowane jest firmom, które zamierzają lub już produkują marki własne, odbiorcom hurtowym i sieciom handlowym

Spotkanie poprowadzą praktycy i osoby doświadczone we wdrażaniu marek własnych. Debatom i warsztatom towarzyszyć będą targi marek własnych, które zorganizowane są na terenie Targów Kielce

Wydarzenie będzie miało także swój wymiar praktyczny. W ramach targów zorganizowane zostanie Forum Dobrych Praktyk.

W ramach Forum profesjonaliści i praktycy designu podpowiedzą, jak wprowadzić zmiany w wizerunku marki własnej, zdiagnozują sytuację bieżącą firmy, opakowania lub produktu oraz poradzą jak powinien wyglądać proces projektowy.

W czasie targów, po raz drugi, wybrany zostanie również najlepsze opakowanie produktu marki własnej – „Best Private Label Packaging”. 

Opakowania mogą zgłaszać firmy, które projektowały je dla marek własnych, producenci tych marek lub ich właściciele. Zgłoszenia do konkursu są bezpłatne i są przyjmowane do 11.10.2017 (więcej informacji na www.futureprivatelabel.pl).

Udział w targach jest bezpłatny. Swój udział w wydarzeniiu można zgłaszać wypełniając rejestrując się na stronie - www.futureprivatelabels.pl 

Kategoria: 

Podobne artykuły

Data wydarzenia: 
2015-10-15

Znane sieci handlowe chcą otwierać kolejne placówki franczyzowe. W poszukiwaniu nowych partnerów biznesowych na Targach Franczyzy pojawi się 150 sieci franczyzowych z kilkunastu branż. Uczestnicy Targów Franczyzy 2015 będą mieli w czym wybierać. W dniach 15-17 października w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki pojawi się rekordowa liczba wystawców. 

W dniach 04-06 listopada br. odbędzie się w Krakowie kolejna edycja Międzynarodowych Targów Wina ENOEXPO®. To jedyne w Polsce cykliczne spotkanie winiarzy z różnych stron świata zainteresowanych dystrybucją wina w naszym kraju.

X

Przeczytaj również