Jesteś tutaj

XXIX Targi Ogólnospożywcze PHUP Gniezno

Data wydarzenia: 
2019-03-08
Nazwa: 
XXIX Targi Ogólnospożywcze PHUP Gniezno
Organizator: 
PHUP Gniezno
Adres: 
Hala widowiskowo-sportowa przy ul. Sportowej 3 w Gnieźnie

Kolejna edycja targów organizowanych przez PHUP Gniezno odbędzie się 8 marca 2019 r. w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Sportowej 3 w Gnieźnie.

W Targach organizowanych przez tego znanego w Polsce dystrybutora wezmą udział liczni producenci i właściciele sklepów oraz przedstawiciele branż komplementarnych, efektywnie wspomagających działalność handlu. Odwiedzający Targi przedstawiciele handlu detalicznego będą mieli niepowtarzalną okazję zakupić po niezwykle atrakcyjnych cenach szeroką gamę artykułów spożywczych.

Podobne artykuły

Data wydarzenia: 
2020-03-06

W piątek 6 marca br. w hali widowiskowo-sportowej w Gnieźnie przy ul. Sportowej 3 odbędą się XXXI Targi Wielobranżowe zorganizowane przez PHUP Gniezno. Z każdą kolejną edycją Targów wzrasta liczba wystawców, w ubiegłorocznych swą ofertę produktową oraz usługową prezentowało ponad 150 firm. Jak będzie w tym roku? Przekonamy się niebawem.

Data wydarzenia: 
2019-03-07

Kolejna edycja Międzynarodowych Targów Żywności i Napojów WorldFood Poland (do niedawna – WorldFood Warsaw) odbędzie się w dniach  7-9 marca 2019 r. tradycyjnie w Warszawskim Centrum EXPO XXI. Targi stanowią jedyne w swoim rodzaju wydarzenie w stolicy Polski. Właśnie tutaj, co roku branża spożywcza spotyka się, aby poznać nowości produktowe i nawiązać cenne kontakty biznesowe.

X