Jesteś tutaj

Warsztaty Retail Merchandising

Data wydarzenia: 
2016-04-21
Nazwa: 
Retail Merchandising
Organizator: 
Trio conferences
Adres: 
Warszawa

„Poradnik Handlowca” jako patron medialny zaprasza na warsztaty – Retail merchandising - Innowacyjne techniki uwodzenia shoppera, które odbędą się w dniach 21-22 kwietnia w Centrum Konferencyjne Zielna w Warszawie. Ilość danych dotyczących wyborów i preferencji shoppera rośnie z każdym miesiącem, a liczba generowanych insightów pozwala lepiej poznać kupujących. Dodatkowo nieustanny rozwój technologii wspierających aktywizację konsumentów w punktach sprzedaży sprawia, że zarówno sieci handlowe jak i dostawcy uzbrajają się w potężne ilości danych. Podczas warsztatów zostanie przedstawiony przegląd najciekawszych przykładów wykorzystania trendów shopperowych w codziennej praktyce retailowej. Tylko tu w jednym miejscu będzie można spotkać przedstawicieli firm: Żabka, Coca-Cola, Panasonic, Empik, York.pl, Philips Lighting, Smart Point Group, Cursor, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Szczegółowy programu warsztatów na stronie http://www.trioconferences.pl/retail-merchandising/

Podobne artykuły

Data wydarzenia: 
2015-10-15

Polska Rada Centrów Handlowych, organizacja zrzeszająca ponad 200 firm z branży centrów handlowych, wyłoni 15 października podczas uroczystej gali zwycięzców konkursu PRCH Retail Awards. Poradnik Handlowca jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Data wydarzenia: 
2015-10-15

Znane sieci handlowe chcą otwierać kolejne placówki franczyzowe. W poszukiwaniu nowych partnerów biznesowych na Targach Franczyzy pojawi się 150 sieci franczyzowych z kilkunastu branż. Uczestnicy Targów Franczyzy 2015 będą mieli w czym wybierać. W dniach 15-17 października w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki pojawi się rekordowa liczba wystawców. 

X