Jesteś tutaj

Warsztaty Retail Merchandising

Data wydarzenia: 
2016-04-21
Nazwa: 
Retail Merchandising
Organizator: 
Trio conferences
Adres: 
Warszawa

„Poradnik Handlowca” jako patron medialny zaprasza na warsztaty – Retail merchandising - Innowacyjne techniki uwodzenia shoppera, które odbędą się w dniach 21-22 kwietnia w Centrum Konferencyjne Zielna w Warszawie. Ilość danych dotyczących wyborów i preferencji shoppera rośnie z każdym miesiącem, a liczba generowanych insightów pozwala lepiej poznać kupujących. Dodatkowo nieustanny rozwój technologii wspierających aktywizację konsumentów w punktach sprzedaży sprawia, że zarówno sieci handlowe jak i dostawcy uzbrajają się w potężne ilości danych. Podczas warsztatów zostanie przedstawiony przegląd najciekawszych przykładów wykorzystania trendów shopperowych w codziennej praktyce retailowej. Tylko tu w jednym miejscu będzie można spotkać przedstawicieli firm: Żabka, Coca-Cola, Panasonic, Empik, York.pl, Philips Lighting, Smart Point Group, Cursor, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Szczegółowy programu warsztatów na stronie http://www.trioconferences.pl/retail-merchandising/

Podobne artykuły

Polskie mięso i jego przetwory są coraz bardziej doceniane w Europie i świecie. Wychodząc naprzeciw temu trendowi organizatorzy targów WorldFood Warsaw utworzą sektor dedykowany mięsu i jego przetworom.

Data wydarzenia: 
2017-11-15

Targi Wyposażenia Sklepów RetailShow to coroczna, największa impreza o charakterze b2b dla sektora retail w Polsce. Najbliższa ósma edycja odbędzie się w dniach 15-16 listopada 2017 r. w Warszawskim Centrum EXPO XXI.

X

Przeczytaj również