Jesteś tutaj

Znamy stypendystów drugiej edycji programu „Skok w marzenia”

Rada Funduszu programu Skok w Marzenia Moniki Pyrek i Netto, już po raz drugi wybrała 10 młodych i zdolnych sportowców, którzy otrzymają roczne stypendium w wysokości 10 000 zł. To wspólna inicjatywa Fundacji Moniki Pyrek oraz sieci handlowej Netto, której celem jest udzielenie wsparcia finansowego i merytorycznego młodym i zdolnym sportowcom.

Dzięki współpracy sieci handlowej Netto oraz Fundacji Moniki Pyrek, rok temu 10 uzdolnionych, młodych osób otrzymało finansowe wsparcie rozwoju swoich sportowych karier. Liczne nagrody, które zdobyli w trakcie tych 12 miesięcy, są dowodem trafnego wyboru podopiecznych. Były to m.in. brązowy medal Mistrzostw Europy Juniorów w Grosseto w biegu na 100 m przez płotki dla Klaudii Siciarz, 1. miejsce Filipa Cieszkiewicza, żeglarza, w Pucharze Europy w Dziwnowie oraz złoty medal na Ogólnopolskich Igrzyskach LZS w rzucie oszczepem dla Marii Szramiak. Wszyscy uczestnicy programu oprócz wsparcia finansowego, mogą także liczyć na pomoc Rady Funduszu, w skład której wchodzą: olimpijka Monika Pyrek; podróżnik i miłośnik sportu – Aleksander Doba; prezenter i dziennikarz sportowy – Maciej Kurzajewski, a także prezes Zarządu Netto Polska – Janusz Stroka.

Więcej informacji o Fundacji i Funduszu na:

Stronie www: fundacjamonikipyrek.pl

Profilu na Facebooku: FB Fundacja Moniki Pyrek

Kategoria: 

Podobne artykuły

10 tys. zł dla każdego z 10 sportowców – Rada Funduszu programu „Skok w marzenia” po raz trzeci zdecydowała o przyznaniu stypendiów. Wspólny projekt Fundacji Moniki Pyrek oraz Sieci Netto pomaga nieprzerwanie od trzech lat realizować sportowe marzenia młodym osobom. Dzięki programowi mogą one liczyć na wsparcie finansowe oraz merytoryczne na każdym etapie swojej kariery.

31 lipca 2017 r. Kent Fogh Petersen zrezygnował z pełnienia funkcji dyrektora generalnego Netto Polska.

X

Przeczytaj również