Jesteś tutaj

Advertisement

Złoty Płatnik 2015 - Specjał

Specjał znalazł się w gronie rzetelnych i  zaufanych firm, które uzyskały najwyższy Wskaźnik Moralności Płatniczej w 2015 r. Po uwagę brana była terminowa regulacja zobowiązań oraz zachowanie najwyższych standardów płatniczych. Specjał uzyskał bardzo wysoką notę ogólną – 94 pkt. Specjał postawił na bezpieczny i stabilny wzrost. Nasza Spółka musiała spełnić następujące kryteria:  - wskaźnik moralności płatniczej powyżej 80 pkt, rating na poziomie powyżej CCC, brak aktywnych windykacji. Jedynie 5% firm spełnia powyższe kryteria. Jest to elitarne wyróżnienie świadczące o rzetelności podmiotu. Specjał został wyłoniony z programu analiz należności ( największej bazy doświadczeń płatniczych w Polsce prowadzonego przez EULER HERMES.

 

Kategoria: 

Podobne artykuły

Radom to kolejna po Ostrowcu Świętokrzyskim lokalizacja, w której Specjał otworzył swój oddział. To potwierdzenie dobrej kondycji firmy, ale również kolejny krok do optymalizacji procesów logistycznych.

23 maja br. na terenie Dworu Ostoya w Jasionce odbyła się kolejna plenerowa biesiada handlowa organizowana przez Specjał o/Rzeszów. Biesiada rozpoczęła się Walnym Zgromadzeniem Akcjonariuszy PSH Nasz Sklep oraz Zebraniem Franczyzobiorców Premium Nasz Sklep.

X