Jesteś tutaj

Złoty Płatnik 2015 - Specjał

Specjał znalazł się w gronie rzetelnych i  zaufanych firm, które uzyskały najwyższy Wskaźnik Moralności Płatniczej w 2015 r. Po uwagę brana była terminowa regulacja zobowiązań oraz zachowanie najwyższych standardów płatniczych. Specjał uzyskał bardzo wysoką notę ogólną – 94 pkt. Specjał postawił na bezpieczny i stabilny wzrost. Nasza Spółka musiała spełnić następujące kryteria:  - wskaźnik moralności płatniczej powyżej 80 pkt, rating na poziomie powyżej CCC, brak aktywnych windykacji. Jedynie 5% firm spełnia powyższe kryteria. Jest to elitarne wyróżnienie świadczące o rzetelności podmiotu. Specjał został wyłoniony z programu analiz należności ( największej bazy doświadczeń płatniczych w Polsce prowadzonego przez EULER HERMES.

 

Kategoria: 

Podobne artykuły

Od stycznia 2019 r. Remigiusz Czernecki objął funkcję Wiceprezesa Zarządu i Dyrektora Handlowego w PPHU Specjał i odpowiedzialny będzie za działalność operacyjną, rozwój oraz strategię hurtową grupy.

W nadchodzącym 2020 r. Grupa Kapitałowa SPECJAŁ będzie obchodziła jubileusz 30-lecia istnienia na rynku.  SPECJAŁ jest obecnie największym dystrybutorem z polskim kapitałem. Ten rok firma kończy z około 30% wzrostem obrotów.

X