Jesteś tutaj

Zarząd POLOmarket znów w pełnym składzie

Od 8 stycznia br. do Zarządu POLOmarket wracają trzej byli członkowie od wielu lat związani z siecią. Ich powrót jest konsekwencją zakończonego w grudniu sporu korporacyjnego w spółce, który był bezpośrednim powodem złożenia przez nich przed rokiem rezygnacji z pełnionych funkcji.

Tym samym do Prezesa Zarządu Marcina Sowy dołączają: Jarosław Brudnicki odpowiedzialny za zakupy i marketing,  Bartosz Pietruszka za sprzedaż i logistykę oraz Anita Tołysz za obszar administracji i compliance.

Pełny skład Zarządu POLOmarket będzie odpowiedzialny za realizację nowej zrewidowanej strategii sieci, która wobec nowych okoliczności prawno-organizacyjnych w Grupie POLOmarket zostanie zakomunikowana w najbliższych tygodniach.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Po 3 latach owocnej pracy dla POLOmarketu Pan Michał Seńczuk złożył z dniem 30 marca rezygnację z pełnienia funkcji prezesa zarządu i postanowił kontynuować swoją karierę zawodową poza strukturami firmy. W tym czasie Michał Seńczuk uczestniczył w realizacji wielu kluczowych dla sieci przedsięwzięć, związanych z przebudową modelu biznesowego oraz szeregiem aktywności handlowych.

Loteria z okazji 19. urodzin POLOmarketu trwała od 7 września do 20 grudnia ubiegłego roku. Głównymi nagrodami w urodzinowej zabawie był bon o wartości 250 tys. zł przeznaczony na zakup mieszkania oraz samochód marki Volkswagen POLO. 

X