Jesteś tutaj

Żabka Polska sponsorem głównym Jubileuszu 30-lecia Wielkopolskiej Izby Przemysłowo-Handlowej

Żabka Polska wzięła udział w uroczystości z okazji 30-lecia istnienia Wielkopolskiej Izby Przemysłowo-Handlowej, która odbyła się 20 listopada w Poznaniu. Z ramienia firmy w wydarzeniu uczestniczył wiceprezes Adam Manikowski. Jako firma o wielkopolskich korzeniach, Żabka angażuje się aktywnie w rozwój i życie regionu.

Okrągłe obchody Wielkopolskiej Izby Przemysłowo-Handlowej były okazją do dyskusji o dotychczasowej działalności instytucji, między innymi w trakcie panelu „30 lat przemian gospodarczych w Polsce i na świecie”, z udziałem Adama Manikowskiego. Podczas spotkania wręczono odznaczenia Marszałka Województwa Wielkopolskiego oraz medale Wielkopolskiej Izby Przemysłowo-Handlowej. W wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele firm zrzeszonych w Izbie, jak również lokalni przedsiębiorcy oraz reprezentanci świata nauki. Aktualnie w całej Wielkopolsce istnieje ponad pół tysiąca sklepów Żabka, zarządzanych przez franczyzobiorców. Działa tu również nowoczesne Centrum Logistyczne w Plewiskach. Łącznie Żabka zapewnia ponad 2,4 tys. miejsc pracy w całym regionie.

Żabka była obecna na Jubileuszu także ze stoiskiem z produktami marek własnych, których skosztowali uczestnicy. Na stoisku wyświetlana była również prezentacja poświęcona lokalnej działalności firmy. A na zakończenie Żabka przygotowała słodkie prezenty z symbolem miasta Poznania dla wszystkich uczestników Jubileuszu.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Żabka udostępniła dla swoich franczyzobiorców specjalną aplikację mobilną, która ułatwia codzienne zarządzanie sklepem. Narzędzie pozwoli m.in. monitorować na bieżąco wyniki sprzedaży w placówkach, generować symulację przychodów czy rozliczenia finansowe.

W sklepach Żabka można już płacić kartami Diners Club. Udostępnienie akceptacji tych kart to efekt współpracy Diners Club Polska z First Data, która dostarcza sieci Żabka terminale i najnowocześniejsze rozwiązania płatnicze.

X