Jesteś tutaj

Topaz usprawnia korzystanie z karty lojalnościowej

Topaz usprawnia korzystanie z punktów, które klienci zbierają za codzienne zakupy. Teraz w dowolnej chwili można nimi rabatować transakcje przy kasie w ramach programu lojalnościowego "Top" obowiązującego w sklepach polskiej sieci Topaz.

Chcąc usprawnić korzystanie z profitów Karty Stałego Klienta usunięto dotychczas znane progi punktowe, które podlegały zamianie na talony zakupowe do Topaz o określonych wówczas nominałach (10 zł / 30 zł / 50 zł). Od dziś to klient decyduje kiedy i w jakim stopniu wykorzysta zebrane na karcie punkty na rabat do określonych transakcji. Należy okazać kartę przed dokonaniem płatności za zakupy, wpisać numer PIN i cieszyć się oszczędnościami. Aby skorzystać z możliwości zamiany punktów na rabat przy kasie trzeba dokonać rejestracji karty (dotyczy to wyłącznie nowych uczestników programu lojalnościowego, którzy otrzymają kartę po 22 listopada 2018 r.). Chcąc zamienić punkty na rabat do określonej transakcji, na indywidualnej Karcie Stałego Klienta powinno być zgromadzone co najmniej 350 punktów (równowartość 5 zł rabatu). Wartość uzyskanego rabatu nie może przekroczyć 50% wartości paragonu fiskalnego, do którego rabat jest udzielany.

Nowi Klienci, którzy będą chcieli przystąpić do programu lojalnościowego, nie będą musieli już czekać kilku dni na wysyłkę indywidualnej Karty Stałego Klienta na adres pocztowy. Karta, dla wszystkich chętnych, będzie dostępna bezpośrednio przy kasie.

Za każde wydane 2 zł otrzyma się 1 punkt na indywidualną Kartą Stałego Klienta (w przypadku Klientów stacji paliw Topaz: 1 litr paliwa = 1 punkt).

Kategoria: 

Podobne artykuły

Sieć sklepów Topaz dynamicznie się rozwija. Najnowszy sklep został otworzony w Galerii HopStop w Rembertowie.

Specjalnie na życzenie klientów sklepu TOPAZ w CH Ferio Wawer w Warszawie wprowadzona została seria „Kulinarne podróże z TOPAZem”. Festiwal azjatyckich smaków trwa w dniach 16-29 stycznia 2020 r.

X