Jesteś tutaj

Tesco zaprasza Polaków na wiosenną rozgrzewkę z Pele

Wraz z nadejściem wiosny Tesco rusza z nową akcją. Już 26 marca na półkach sklepów sieci znajdziemy limitowaną serię piłek i gadżetów sygnowanych przez jedną z najbardziej utytułowanych gwiazd światowego futbolu, byłego reprezentanta Brazylii, Pele. Sportowy program zainaugurowany przez Tesco ma masowo zachęcić Polaków do spontanicznego ruchu na świeżym powietrzu, ponieważ jak wskazują badania CBOS z 2013 roku, brak ruchu ciągle deklaruje aż prawie 40% Polaków.

– Z okazji inauguracji programu, Tesco zadba też o swoich lojalnych klientów i najmłodszych. Podopieczni programu Tesco dla Szkół, którzy wzięli udział w konkursie i dzieciaki z rodzinnych domów dziecka działających pod auspicjami Fundacji Happy Kids, otrzymają od Tesco zestawy piłek i gadżetów. Dzieci są naszą przyszłością. Jako świeżo upieczony tata, wiem, że należy dbać o ich zdrowie i prawidłowy rozwój od najmłodszych lat. Dlatego w ramach naszego programu dzieciaki z 5 szkół biorących udział w konkursie Tesco dla Szkół i rodzinnych domów dziecka otrzymają wspaniałe piłki Pelego, aby aktywnie dbać o swoją kondycję – mówi Michał Sikora. Nie będzie to jednak jedyna atrakcja.

 

Kategoria: 

Podobne artykuły

Uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych z całej Polski wzięli udział w wielkim kulinarnym eksperymencie – przekonywali swoich rówieśników, że zdrowe gotowanie może być ciekawą, kreatywną zabawą! W konkursie Tesco dla Szkół – „Kulinarni Odkrywcy” wzięły udział aż 434 zespoły, które nakręciły filmiki zachęcające do odkrywania i zabawy z kulinariami. Pomysłowość małych kulinarnych odkrywców zachwyciła Jury oraz ponad 100 000 internautów, którzy zdecydowali o wyborze laureatów.

Zakończyły się trwające sześć miesięcy rozmowy zarządu Tesco Polska z Komisją Zakładową NSZZ „Solidarność” w sprawie postulatów płacowych na rok 2014. Zgodnie z procedurą sporu zbiorowego, który trwał od września 2014 r., strony podpisały protokół rozbieżności.

X