Jesteś tutaj

Tesco zaprasza Polaków na wiosenną rozgrzewkę z Pele

Wraz z nadejściem wiosny Tesco rusza z nową akcją. Już 26 marca na półkach sklepów sieci znajdziemy limitowaną serię piłek i gadżetów sygnowanych przez jedną z najbardziej utytułowanych gwiazd światowego futbolu, byłego reprezentanta Brazylii, Pele. Sportowy program zainaugurowany przez Tesco ma masowo zachęcić Polaków do spontanicznego ruchu na świeżym powietrzu, ponieważ jak wskazują badania CBOS z 2013 roku, brak ruchu ciągle deklaruje aż prawie 40% Polaków.

– Z okazji inauguracji programu, Tesco zadba też o swoich lojalnych klientów i najmłodszych. Podopieczni programu Tesco dla Szkół, którzy wzięli udział w konkursie i dzieciaki z rodzinnych domów dziecka działających pod auspicjami Fundacji Happy Kids, otrzymają od Tesco zestawy piłek i gadżetów. Dzieci są naszą przyszłością. Jako świeżo upieczony tata, wiem, że należy dbać o ich zdrowie i prawidłowy rozwój od najmłodszych lat. Dlatego w ramach naszego programu dzieciaki z 5 szkół biorących udział w konkursie Tesco dla Szkół i rodzinnych domów dziecka otrzymają wspaniałe piłki Pelego, aby aktywnie dbać o swoją kondycję – mówi Michał Sikora. Nie będzie to jednak jedyna atrakcja.

 

Kategoria: 

Podobne artykuły

– Wynik finansowy jaki osiągnęliśmy w pierwszej połowie tego roku jest zasługą wszystkich naszych pracowników, partnerów biznesowych i dostawców, dlatego chciałbym bardzo podziękować za ich ciężką pracę – mówi David Morris, prezes Tesco na Europę Środkową. Wszystkie nasze wysiłki skupiamy na tym, aby dbać o naszych klientów, każdego dnia coraz lepiej. Stworzenie jednej jednostki biznesowej dla Polski, Czech, Słowacji i Węgier pozwoliło nam uprościć naszą pracę i uwolnić zasoby, by móc inwestować w poprawę oferty w naszych sklepach.

Tesco zwiększa wynagrodzenia pracowników sieci sklepów, średnio o 7%. Zmiana dotyczy pracowników sklepów na stanowiskach niekierowniczych i obowiązuje od lipca tego roku.

X