Jesteś tutaj

Tesco wyróżnione w XIII Rankingu Odpowiedzialnych Firm

Działania Tesco w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu zostały docenione przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Tesco jako jedyna sieć handlowa znalazła się w pierwszej 10 opublikowanego Rankingu Odpowiedzialnych Firm.

13 czerwca na oficjalnej gali odbywającej się w siedzibie Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie ogłoszono wyniki XIII Rankingu oraz konkursu Startupów Pozytywnego Wpływu. Tesco, jako jedyna sieć handlowa znalazła się w pierwszej 10 firm najbardziej odpowiedzialnych. Ranking Odpowiedzialnych Firm jest jedynym takim podsumowaniem, które podejmuje tematykę związaną ze społeczną odpowiedzialnością biznesu (CSR) firm działających w Polsce.

Łącznie w Rankingu Odpowiedzialnych Firm wzięło udział już ponad 200 firm działających na polskim rynku. Ranking jest wspaniałą okazją do poruszenia tematyki CSR oraz daje możliwość porównania wyników pomiędzy firmami w poszczególnych jego obszarach. Daje także możliwość rozwoju strategii odpowiedzialności biznesu.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Po 20 latach pracy w Tesco i 9 latach pracy na stanowisku prezesa Tesco Polska, Ryszard Tomaszewski postanowił zakończyć swoją karierę w firmie. 

Firma Tesco Polska poinformowała swoich pracowników o przyspieszeniu realizacji planów biznesowych w zakresie redukcji kosztów operacyjnych i podniesienia konkurencyjności. Sieć potwierdziła plan likwidacji 13 przynoszących straty sklepów.

X

Przeczytaj również