Jesteś tutaj

Stypendia dla studentów od Rossmanna

Aż troje studentów łódzkich uczelni otrzymało od Rossmanna stypendia w ramach programu „Młodzi w Łodzi”. Firma będzie opłacać im granty przez 9 miesięcy.

Trzy czeki, każdy o wartości 9000 zł, otrzymali: Anna Stańczyk i Łukasz Pokrzywka z Politechniki Łódzkiej, a także Marcin Perka z Uniwersytetu Łódzkiego. Uroczysta gala odbyła się w środę (15 listopada) w łódzkim Art Inkubatorze.

Rossmann jest zaangażowany w program „Młodzi w Łodzi” od 2008 r., czyli od samego początku jego funkcjonowania. Projekt prowadzi Urząd Miasta Łodzi, a my jako partner przekazujemy stypendia najzdolniejszym studentom.

Natomiast od 2012 r. Urząd Miasta Łodzi rozpoczął cykl płatnych wakacyjnych staży „Praktykuj w Łodzi”, który jest częścią programu „Młodzi w Łodzi”. W tym roku sieć drogerii przyjęła rekordową liczbę 30 studentów, którzy odbyli praktyki w centrali firmy.

We wrześniu br. Rossmann podpisał umowę z Politechniką Łódzką. Główne cele współpracy to wspólne projekty badawcze, płatne staże i stypendia.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Kalendarz Rossmanna został wyróżniony podczas Międzynarodowego Festiwalu i Konkursu Kalendarzy Zoom-Art, który w połowie marca odbył się w Katowicach. Kalendarz z pracownicami Rossmanna zajął wysokie 3. miejsce w kategorii kalendarzy wieloplanszowych. Jako jedyny otrzymał także wyróżnienie za znajdujące się w nim fotografie.

Dzień Matki i Dzień Dziecka to święta wyjątkowe pod wieloma względami. Mamy i ich dzieci chcą w specjalny sposób podkreślić swoje wzajemne przywiązanie. Co zrobić, aby niepowtarzalnym prezentem zaskoczyć mamę, bądź przygotować dla dziecka wyjątkowy upominek? Warto wybrać się do drogerii Rossmann, w których trwa nowa akcja promocyjna.

X