Jesteś tutaj

Stypendia dla studentów od Rossmanna

Aż troje studentów łódzkich uczelni otrzymało od Rossmanna stypendia w ramach programu „Młodzi w Łodzi”. Firma będzie opłacać im granty przez 9 miesięcy.

Trzy czeki, każdy o wartości 9000 zł, otrzymali: Anna Stańczyk i Łukasz Pokrzywka z Politechniki Łódzkiej, a także Marcin Perka z Uniwersytetu Łódzkiego. Uroczysta gala odbyła się w środę (15 listopada) w łódzkim Art Inkubatorze.

Rossmann jest zaangażowany w program „Młodzi w Łodzi” od 2008 r., czyli od samego początku jego funkcjonowania. Projekt prowadzi Urząd Miasta Łodzi, a my jako partner przekazujemy stypendia najzdolniejszym studentom.

Natomiast od 2012 r. Urząd Miasta Łodzi rozpoczął cykl płatnych wakacyjnych staży „Praktykuj w Łodzi”, który jest częścią programu „Młodzi w Łodzi”. W tym roku sieć drogerii przyjęła rekordową liczbę 30 studentów, którzy odbyli praktyki w centrali firmy.

We wrześniu br. Rossmann podpisał umowę z Politechniką Łódzką. Główne cele współpracy to wspólne projekty badawcze, płatne staże i stypendia.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Zaufanie do marki, utożsamianie się z jej wartościami, posiadanie adekwatnych produktów, wygoda i szeroki wybór – to główne czynniki, które decydują o wyborach zakupowych Polaków. Takie wnioski można przeczytać w raporcie OC&C Retail Proposition Index 2018. Rossmann zajął w ogólnym rankingu bardzo wysokie 2. miejsce i jako jedyna drogeria sklasyfikowano go w Top 10 sieci handlowych.

Trzecia edycja programu „Pomagamy jak umiemy” już wystartowała. Od 2 stycznia Klubowicze zbierają przy zakupach nowe punkty. Pod koniec roku przełożą się one na wartą 5 mln zł pomoc dla 250 instytucji. W tym roku klienci sami zdecydują, której organizacji ze swojego regionu pomogą.

X