Jesteś tutaj

Sklepy Chorten w mobilnej aplikacji

Od 2 listopada gazetki promocyjne sklepów Chorten dostępne są w aplikacji mobilnej na smartfony i tablety – Moja Gazetka.

– Jesteśmy świadomi, że coraz większa grupa klientów planuje zakupy jeszcze przed przyjściem do sklepu, lubi porównywać promocje, przegląda gazetki promocyjne na smartfonie, a nie tylko w wersji papierowej. Wychodząc naprzeciw tym trendom konsumenckim postanowiliśmy lokować naszą gazetkę promocyjną obejmującą blisko 200 punktów handlowych na Podlasiu, w aplikacji Moja Gazetka, która jest wśród najpopularniejszych tego typu rozwiązań – powiedziała Sylwia Olechno, dyrektor generalny Grupy Chorten.

Dodaje, że tym samym Grupa Chorten zyskuje cenne narzędzie analityczne. Dzięki anonimowym danym dotyczącym użytkowników aplikacji, będzie możliwość monitorowania zainteresowania klientów konkretną grupą produktów, co pozwoli lepiej kształtować ofertę.

Aplikację Moja Gazetka można pobrać i zainstalować za darmo na systemach: Android, iOS oraz Windows Phone. Za pomocą tej aplikacji klienci sklepów mogą przeglądać aktualnie obowiązujące gazetki promocyjne z całej Polski, zapisywać ulubione strony i w ten sposób planować zakupy.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Grupa Chorten została włączona do Business Centre Club. Tym samym znalazła się w gronie blisko 650 podmiotów w tym elitarnym klubie reprezentującym przedsiębiorców, a 20  członkiem Loży Białostockiej.

Nowy sklep Grupy Chorten o powierzchni 200 mkw. został otwarty w województwie mazowieckim, w miejscowości Wierzchowiny. Market z asortymentem spożywczym, ale też artykułami przemysłowymi i AGD, ma zaopatrywać mieszkańców pobliskich miejscowości w promieniu kilkudziesięciu kilometrów.

X