Jesteś tutaj

Sieć Mila pomaga dzieciom

W dniach od 16 sierpnia do 6 września br. każdy klient marketów Mila może wziąć udział w akcji charytatywnej na rzecz Podopiecznych Fundacji „Serca dla Maluszka”. Przy kasach sklepów Mila na terenie całej Polski umieszczone zostały skarbonki, które będzie można zasilać wpłatami podczas codziennych zakupów. Fundusze zebrane podczas akcji zostaną przeznaczone na leczenie i rehabilitację dzieci niepełnosprawnych i chorych. Jednym z ważnych aspektów filozofii firmy Mila S.A. jest społeczna odpowiedzialność. Umożliwiając organizacji non-profit takiej, jak Fundacja „Serca dla Maluszka” przeprowadzenie akcji charytatywnej w swoich sklepach Zarząd Mila S.A. stworzył możliwość realnej pomocy potrzebującym dzieciom, włączając do akcji swoich pracowników oraz klientów.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Spółka market-Detal otwiera kolejne supermarkety Mila. Nowe sklepy powstały w Krzeszowicach w województwie małopolskim oraz w Witnicy, województwie lubuskim. Swoją działalność rozpoczną już w najbliższą sobotę 25 kwietnia br. Obecnie spółka posiada ponad 180 sklepów na terenie całego kraju i tym samym będzie kontynuować dynamiczny rozwój sieci otwierając kolejne nowe supermarkety Mila.

Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów wydał zgodę na przejęcie przez Grupę Eurocash 100% udziałów w cypryjskiej spółce Domelius Limited kontrolującej Mila S.A. – właściciela sieci 187 supermarketów zlokalizowanych głównie w centralnej Polsce.

X