Jesteś tutaj

Sąd Okręgowy w Kielcach z wyrokiem korzystnym dla SPAR Polska

W dniu 9 lipca 2019 roku Sąd Okręgowy w Kielcach wydał kolejne korzystne dla SPAR Polska S.A. z siedzibą w Rzeszowie rozstrzygnięcie, w którym oddalił wniosek SPAR International B.V. z siedzibą w Amsterdamie o wstrzymanie wykonania postanowienia z dnia 16 maja 2019 roku. Przypomnieć należy, że tym postanowieniem Sąd Okręgowy w Kielcach m.in. nakazał SPAR International wykonywanie na dotychczasowych warunkach umowy licencyjnej ze SPAR Polska, uznając, że rozwiązanie przez SPAR International tej umowy było bezskuteczne. Co istotne, Sąd Okręgowy w Kielcach nie uwzględnił przeciwnych argumentów SPAR International.

Powyższe postanowienie jest niezaskarżalne i oznacza, że zabezpieczenie udzielone na rzecz SPAR Polska jest obowiązujące.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Od 20 października br. w Tychach (woj. śląskie) przy ul. Przemysłowej 15 działa kolejna placówka sieci SPAR. To już 222. sklep sieci na rynku polskim. 

Ruszyły zapisy na SPARing czyli rzeszowski bieg na 5km inaugurującego sezon biegowy w Rzeszowie w 2017r. Firma SPAR , której główna siedziba mieści się w Rzeszowie kolejny raz wspiera imprezę biegową odbywającą się w stolicy Podkarpacia

X