Jesteś tutaj

Ruszyła kolejna loteria dla klientów Lewiatana

14 września br. ruszyła kolejna loteria dla klientów sklepów Polskiej Sieci Handlowej Lewiatan. Zdrapka „Szczęśliwe siódemki Lewiatana” potrwa do 22 października 2017 r. W tym czasie każdy klient, który dokona zakupu w Lewiatanie za kwotę minimum 25 zł, w tym kupi co najmniej jeden produkt marki promocyjnej, otrzyma zdrapkę. Do wygrania przewidzianych jest 77.777 nagród ukrytych pod zdrapką – toreb na zakupy oraz 7 nagród głównych – samochodów Toyota Aygo. Aby zgłosić się do loterii i wziąć udział w losowaniu samochodów, należy zarejestrować paragon na stronie internetowej www.loteria.lewiatan.pl lub wysłać sms pod nr 70908 o treści: Lewiatan.nr paragonu (koszt 0,62 zł brutto). Strona internetowa loterii: https://www.loteria.lewiatan.pl/.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Do 13 lipca klienci sklepów Lewiatan na Śląsku mogą brać udział w konkursie sms’owym pod nazwą „Mundialowy szał”. Aby wziąć udział w losowaniu tabletów oraz maskotek Mistrzostw Świata w piłce nożnej wystarczy kupić jeden z produktów objętych promocją...

Tegoroczne Mikołajki okazały się wyjątkowo szczęśliwe dla laureatów nagród głównych „Wielkiej Loterii Urodzinowej Lewiatana”. Właśnie 6 grudnia, dziesięciu zwycięzców, w towarzystwie najbliższych, odebrało wygrane auta. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w salonie samochodowym Toyota we Włocławku. W rozdaniu aut udział wzięli przedstawiciele firmy Lewiatan Holding, spółek regionalnych oraz sklepów sieci, w których dokonano szczęśliwych zakupów.

X