Jesteś tutaj

Ruszyła kolejna loteria dla klientów Lewiatana

14 września br. ruszyła kolejna loteria dla klientów sklepów Polskiej Sieci Handlowej Lewiatan. Zdrapka „Szczęśliwe siódemki Lewiatana” potrwa do 22 października 2017 r. W tym czasie każdy klient, który dokona zakupu w Lewiatanie za kwotę minimum 25 zł, w tym kupi co najmniej jeden produkt marki promocyjnej, otrzyma zdrapkę. Do wygrania przewidzianych jest 77.777 nagród ukrytych pod zdrapką – toreb na zakupy oraz 7 nagród głównych – samochodów Toyota Aygo. Aby zgłosić się do loterii i wziąć udział w losowaniu samochodów, należy zarejestrować paragon na stronie internetowej www.loteria.lewiatan.pl lub wysłać sms pod nr 70908 o treści: Lewiatan.nr paragonu (koszt 0,62 zł brutto). Strona internetowa loterii: https://www.loteria.lewiatan.pl/.

Kategoria: 

Podobne artykuły

12 listopada br. w sklepach Polskiej Sieci Handlowej Lewiatan rusza nowa akcja promocyjna, w której na klientów czekać będą wyjątkowe, interaktywne książki kucharskie pt. „Gotuję z Lewiatanem”.

Rada Nadzorcza Lewiatan Holding S.A. powołała do zarządu spółki Roberta Rękasa, menadżera z wieloletnim doświadczeniem w branży handlowej. Odpowiedzialny jest za wdrażanie strategii Polskiej Sieci Handlowej Lewiatan w obszarze detalicznym oraz rozwój projektu category management w placówkach handlowych.

X