Jesteś tutaj

Ruszył Oddział Specjał w Radomiu

Radom to kolejna po Ostrowcu Świętokrzyskim lokalizacja, w której Specjał otworzył swój oddział. To potwierdzenie dobrej kondycji firmy, ale również kolejny krok do optymalizacji procesów logistycznych.

Rok 2019 Specjał zaczyna od otwarcia kolejnego punktu sprzedaży hurtowej. 14. oddział firmy znajduje się w Radomiu. Hala zlokalizowana jest przy ulicy Tartacznej 3. Obiekt dysponuje powierzchnią magazynową 3760 mkw., w tym chłodnią o powierzchni 580 mkw. W hali znajduje się 3600 miejsc paletowych. Docelowo oddział ma współpracować z 167 producentami, a w swojej ofercie posiadać będzie 6500 SKU. Specjał od ponad 28 lat konsekwentnie realizuje swoją strategię rozwoju, dzięki której osiągnął tak wysoką pozycję na rynku FMCG, jak obecnie. Najważniejszym celem, jaki stawia przed sobą Specjał jest dynamiczny rozwój w długiej perspektywie czasowej.

Kategoria: 

Podobne artykuły

23 maja br. na terenie Dworu Ostoya w Jasionce odbyła się kolejna plenerowa biesiada handlowa organizowana przez Specjał o/Rzeszów. Biesiada rozpoczęła się Walnym Zgromadzeniem Akcjonariuszy PSH Nasz Sklep oraz Zebraniem Franczyzobiorców Premium Nasz Sklep.

Gala Podkarpackiego Klubu Biznesu była okazją, aby docenić i nagrodzić osoby i firmy, które wniosły szczególny wkład w rozwój regionu podkarpackiego oraz przyczyniły się do promocji Polski i Podkarpacia za granicą. W kategorii „Firma, która wniosła duży wkład w rozwój gospodarczy Podkarpacia” nagrodę wręczono Grupie Specjał.

X