Jesteś tutaj

Ruszył oddział Specjał w Ostrowcu Świętokrzyskim

We wrześniu  otwarty został w Ostrowcu Świętokrzyskim kolejny oddział Specjał, w którym oferowana jest możliwość zakupów m.in. w samoobsługowym systemie cash&carry. Uroczystego otwarcia dokonał prezes Krzysztof Tokarz.

Nowoczesna hala zlokalizowana jest przy ulicy Kilińskiego 30c. Obiekt dysponuje powierzchnią sprzedaży 1640 mkw., w tym chłodnią o powierzchni 200 mkw. W czasie otwarcia spotkano się z uznaniem i pozytywnym odbiorem od klientów:

– Otwarcie oddziału Specjał w Ostrowcu było bardzo dobrze zorganizowane. Klientów było tak dużo, że brakowało wózków. Format Cash and Carry bardzo mi odpowiada ale również mogę skorzystać z platformy e-hurtownia i dostawy na miejscu – mówi Aneta Kałuża, właścicielka sklepu spożywczo-przemysłowego.

– Hurtownia posiada w swojej ofercie wszystkie największe marki i produkty regionalne. Poza tym wypełnili lukę na rynku świętokrzyskim. Ceny są dobre, ale liczy się również atmosfera, szybkość obsługi i atrakcyjność oferty jaką posiadają – twierdzi Marianna Chodakowska, właścicielka sklepu spożywczo-przemysłowy

Kategoria: 

Podobne artykuły

2 września br. w Rzeszowie w Rezydencji Alabaster odbył się II Dzień Handlowca – spotkanie o charakterze targowym zorganizowane przez GK Specjał. Blisko 120 wystawców przyjechało do Rzeszowa z całej Polski, aby handlować, wymieniać się doświadczeniami i zawierać nowe kontakty biznesowe.

Sieć handlowa Nasz Sklep, oficjalny sponsor zespołu siatkarzy Asseco Resovia,  rozdaje kibicom karty programu lojalnościowego Super Profit. Podczas wybranych meczy tego zespołu będzie można również wesprzeć Fundację Specjał, pomagającą osobom niepełnosprawnym, chorym i znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej. 

X