Jesteś tutaj

Rossmann sponsorem Festiwalu Łódź Czterech Kultur

KAMP!, jeden z najważniejszych polskich zespołów muzyki elektronicznej, otworzy tegoroczny Festiwal Łódź Czterech Kultur. Rossmann jest mecenasem koncertu i sponsorem festiwalu.

Tegoroczna edycja festiwalu Łódź Czterech Kultur odbędzie się w dniach 6-14 września. Sam koncert Hot Dance Party, za którym stoi zespół Kamp!, odbędzie się w łódzkim Klubie Wytwórnia, 7 września, o godz. 20.00.

Do udziału w tym tanecznym projekcie muzycy zaprosili gości, z którymi na nowo zinterpretują przeboje z lat 80. i 90. Wystąpią m.in.: Kev Fox, Kasia Lins, Hania Rani, Rosalie, Izabela Trojanowska, Barbara Wrońska i Piotr Zioła. Usłyszymy klasyki muzyki elektronicznej, zinterpretowane na nowo. KAMP! i jego goście przygotują własne wersje m.in. „Das Model” grupy Kraftwerk, „Can’t get enough” Depeche Mode czy „Move your body” Marshalla Jeffersona.

Festiwal Czterech Kultur jest kontynuacją Festiwalu Dialogu Czterech Kultur. Organizowane od 17 lat wydarzenie odwołuje się do otwartości i różnorodności Łodzi. Potrwa dziewięć dni. Czeka nas ponad czterdzieści wydarzeń spiętych wspólnym hasłem: „Współistnienie”. Organizatorzy przygotowali: koncerty, kameralne muzyczne spotkania, spektakle, wystawy czy piknik artystyczny. Niektóre z wydarzeń są biletowane lub wymagają rezerwacji.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Dynamiczny rozwój Rossmanna jest doceniany przez ekspertów. W ostatnim czasie firma otrzymała dwa cenne wyróżnienia.

W Galerii Mokotów otwarto dziś sklep Rossmanna. To już 900. drogeria w Polsce pod tym szyldem. Sklep ten różni się designem od innych drogerii Rossmanna. – Ze względu na specyfikę miejsca przygotowaliśmy nieco inny, pasujący do Galerii Mokotów, wystrój wnętrza. Mamy też najszerszy w całej Warszawie asortyment kosmetyków i perfum – mówi Marek Maruszak, Prezes Rossmann Polska. 

X

Przeczytaj również