Jesteś tutaj

Retail Congress 2016 już w listopadzie

VII edycja konferencji Retail Congress odbędzie się 16 listopada, pierwszego dnia VII Międzynarodowych Targów Wyposażenia Sklepów RetailShow 2016, w Centrum EXPO XXI w Warszawie. Eksperci przedstawią dane i trendy dla rynku retail, a także informacje o zachowaniach współczesnego klienta. Uczestnicy zdobędą wiedzę o budowaniu właściwych strategii sprzedażowych i marketingowych przy użyciu innowacyjnych metod i technologii. Konferencja Retail Congress to wydarzenie, podczas którego zarządzający sieciami handlowymi oraz właściciele sklepów pozyskają wiedzę, która ułatwi im podejmowanie właściwych decyzji zarządczych. Cenne informacje otrzymają także osoby odpowiedzialne za marketing, rozwój, IT, merchandising oraz zakupy. Eksperci z wiodących firm badawczych i konsultingowych zaprezentują dane o rynku handlu detalicznego oparte na badaniach i sektorowych analizach. Agnieszka Górnicka z firmy badawczej Inquiry Market Research przedstawi informacje na temat trendów i prognoz na najbliższe lata. Na tegorocznym spotkaniu będzie podkreślona tematyka dynamicznych zmian w otoczeniu i zachowaniu klientów powodowanych rozwojem technologii. Retail Congress to także prezentacje, podczas których specjaliści odniosą się do wybranych obszarów biznesu.Konferencja Retail Congress 2016 odbędzie się 16 listopada w godzinach 10.00-16.15 w Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie wydarzenia.

Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

Poza szeroką ofertą wyposażenia, technologii i usług dla handlu, wyróżnikiem Targów RetailShow jest ceniona w branży konferencja Retail Congress. Odbędzie się ona 14 listopada w Centrum EXPO XXI w Warszawie, a tematem przewodnim będzie „klient”. Z kolei barometrem wskazującym jakość produktów i konceptów sklepowych będą wyniki konkursów – Innowacje Handlu 2018 i Best Shop Concept 2018.

Radni z Tomaszowa Mazowieckiego będą głosowali nad wprowadzeniem nocnego ograniczenia sprzedaży alkoholu. Do biura Rady Miejskiej wpłynął wniosek w tej sprawie. Będzie on rozpatrywany podczas sesji jeszcze w sierpniu.

X