Jesteś tutaj

PSH Livio liczy 2300 sklepów

Spółka PSH Livio odnotowuje dynamiczny rozwój, w maju pozyskano do sieci 2300. sklep „Delikatesy Amber”. Jest to 224  sklep wrocławskiego oddziału PSH Livio. Rok 2018 to jubileusz sieci– upływa właśnie 20 lat od momentu powstania PSH Livio (wcześniejsza nazwa LD Holding). Zespół 80-ęciu osób pracujących w 10-ciu oddziałach na terenie całego kraju dba o interesy franczyzobiorców. Delikatesy Amber znajdują się w miejscowości Brzezia Łąka, są nowocześnie wyposażone i oferują szeroki  asortyment.  Klienci mogą zaopatrzyć się w regionalne wędliny i pieczywo od sprawdzonych producentów.

Kategoria: 

Podobne artykuły

W styczniu do poznańskiego oddziału sieci Livio dołączyło 13 nowych placówek, w tym kolejne 3 nowe placówki w województwie lubuskim. Na koniec stycznia w tym regionie pod szyldem Livio działało już 506 sklepów. Poznański oddział Polskiej Sieci Handlowej Livio S.A. kontynuuje tym samym politykę rozwoju i przekracza granice województwa wielkopolskiego.

Na początku kwietnia na terenie Małopolski został  otwarty kolejny market należący do sieci Livio. Tym razem zlokalizowano go w Krakowie przy ulicy Wrocławskiej 8A/3.

X