Jesteś tutaj

Polska Grupa Supermarketów z placówkami pocztowymi

Od początku grudnia 2019 roku część punktów TOP MARKET oraz Minuta8 będzie testowo świadczyć usługi pocztowe. Decyzja o rozszerzeniu działalności zapadła po konsultacjach zarządu z właścicielami poszczególnych sklepów skupionych w PGS.

Usługi pocztowo-kurierskie w sklepach Polskiej Grupy Supermarketów są odpowiedzią na potrzeby partnerów Grupy oraz działania konkurencji w tym zakresie. Pilotażowy program, którego ewaluacja potrwa kilka miesięcy, prowadzony będzie w placówkach, które wyszły z inicjatywą poszerzenia swoich usług.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Kampania wizerunkowa, wspierająca markę znanej sieci Top Market rozpoczyna się od 29 listopada br. Kampanię zaplanowała agencja Value Media i obejmie serię sportów sponsorskich w programach sportowych, prognozach pogody oraz przed popularnymi serialami telewizyjnymi w wiodącej, ogólnopolskiej stacji TV.

Top Market, polska sieć sklepów spożywczych, która działa na rynku od 14 lat planuje dalszą ekspansję. Przedstawiciele zapowiadają nawiązanie współpracy z polskimi przedsiębiorcami z branży handlowej oraz otwarcie co najmniej 20 placówek do końca 2018 r.

X