Jesteś tutaj

Perfumeria Sephora Janki z nową lokalizacją

Wraz z rozbudową i modernizacją Centrum Handlowego Janki, ruszyła perfumeria Sephora w nowej lokalizacji i odsłonie. Na wszystkich odwiedzających perfumerię większą o blisko 100mkw., aż do 25 sierpnia czeka mnóstwo niespodzianek.  

Sephora w Centrum Handlowym Janki obecna jest już od 20 lat. To właśnie wraz z debiutem marki w Polsce, jeden z pierwszych salonów otwarto w tej lokalizacji.

Wraz z modernizacją samego centrum handlowego perfumeria zmienia swoje położenie – znajduje się obecnie nieopodal wejścia głównego. Inwestycję zrealizowano w nowym koncepcie sieci, który powstał między innymi w efekcie konsultacji z młodymi konsumentami. Na klientów Sephora czeka kilkanaście tysięcy produktów światowych marek kosmetycznych, profesjonalne porady i usługi. Sephora Janki zyskała m.in. 6-stanowiskowy, makijażowy Beauty Hub, strefę dedykowaną konsultacjom pielęgnacyjnym, a także strefę zapachów niszowych.

– Sephora w CH Janki obecna jest od dwóch dekad. Dziś odwiedzają nas zarówno klienci, którzy pamiętają początki Sephora w Polsce, jak i nowe, młodsze pokolenie, które dopiero rozpoczyna przygodę ze światem beauty. Od lat staramy się, by nasze perfumerie stwarzały komfortową atmosferę dla wszystkich fanów piękna – mówi Katarzyna Bielecka, Dyrektor Generalna Sephora Polska. 

Kategoria: 

Podobne artykuły

W warszawskich Złotych Tarasach Sephora otworzyła swoją perfumerię w nowej aranżacji i lokalizacji. Z tej okazji na klientów czekały specjalne oferty rabatowe, superprezenty do zakupów oraz warsztaty makijażowe z ekspertami światowych marek.

Od 1 kwietnia dyrektorem generalnym sieci perfumerii Sephora Polska jest Katarzyna Bielecka, która zastąpiła na tym stanowisku Adama Kołodziejczyka. 

X