Jesteś tutaj

Nowy sklep Lidl w Bielsku-Białej

W tym tygodniu Lidl otworzy nową, szóstą placówkę w Bielsku-Białej przy ul. Partyzantów 65. Już 16 stycznia od godziny 07:00 na wszystkich mieszkańców czekać będą promocje oraz degustacje.

W nowo otwartym sklepie na półkach nie zabraknie szerokiego wyboru świeżych owoców i warzyw w ramach „Ryneczku Lidla” i aromatycznego pieczywa bez konserwantów „Chrupiące z Pieca”.  Produkty spożywcze dostępne w sprzedaży są opatrzone międzynarodowymi certyfikatami jakościowymi IFS oraz BRC. Co więcej wszystkie gospodarstwa rolne dostarczające do sklepów Lidl owoce i warzywa funkcjonują w oparciu o standard GLOBAL G.A.P.

 – Każdy kolejny sklep Lidl to dla nas ogromny sukces. Cieszymy się, że możemy zaproponować mieszkańcom Bielsko-Białej szeroką ofertę naszych produktów. Jednocześnie, by ułatwić planowanie codziennych zakupów rozwijamy aplikację Lidl Plus. Jest to skrojone na miarę narzędzie pomagające zarządzać domowym budżetem, oferujące liczne promocje i rabaty, dostęp do gazetek produktowych oraz wydłużoną możliwość zwrotów przy zakupie artykułów przemysłowych. Za sprawą e -paragonów klienci mogą kontrolować swoje wydatki i nie potrzebują kolekcjonować ich papierowych wersji. Z aplikacji korzysta już ponad 4 mln użytkowników, a niedługo pojawi się w niej także możliwość wygodnej płatności mobilnej za sprawą Lidl Pay – podsumowuje Aleksandra Robaszkiewicz, Head of Corporate Communication, Lidl Polska.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Foto: Edeka

Z analizy Towarzystwa Badań nad Konsumpcją (GfK) wynika, że w 2019 r. pod względem obrotów supermarkety wyprzedziły sklepy dyskontowe. Związane jest to ze wzrostem realnych płac w Niemczech oraz zmianami preferencji zakupowych klientów.

14 czerwca otwarty zostanie  pierwszy sklep sieci Lidl w Libertowie. Z okazji otwarcia przygotowano specjalne atrakcje oraz promocje cenowe. Placówka ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą ponad 1300 mkw. Do obsługi sklepu zatrudnionych zostało 25 osób.

X

Przeczytaj również