Jesteś tutaj

Nowi członkowie w zarządzie Carrefour Polska

Dotychczasowy skład zarządu Carrefour Polska, w funkcjach prezesa i wiceprezesów, został powiększony o nowych członków zarządu.

Obecny skład zarządu Carrefour Polska i podległe im obszary odpowiedzialności:

Christophe Rabatel – prezes zarządu

Justyna Orzeł – wiceprezes zarządu, sekretarz generalny i dyrektor zasobów ludzkich

Jadwiga Zientara - wiceprezes zarządu

Tareck Ouaibi – wiceprezes zarządu, dyrektor operacji

Marek Lipka – członek zarządu, dyrektor handlowy i supply chain

Michał Sacha – członek zarządu, dyrektor marketingu, digital, IT, e-commerce i usług finansowych

Jean-François Dohogne – członek zarządu, dyrektor finansowy, nieruchomości i ekspansji.

Wymienione osoby, poza Jean-François Dohogne, dotychczas odpowiadały za powyżej opisane obszary. Marek Lipka, Michał Sacha oraz Jean-François Dohogne, z dniem 5 lutego 2020 r., powiększyły grono zarządu Carrefour Polska.

Nowym dyrektorem finansowym, nieruchomości i ekspansji w randze członka zarządu został Jean-François Dohogne. Zastąpił on na tym stanowisku Jadwigę Zientarę, która pozostaje wiceprezesem zarządu Carrefour Polska do 31 marca br. Od 1 kwietnia br., funkcję wiceprezesa przejmuje w pełni Jean-François Dohogne. Jednocześnie Jadwiga Zientara objęła funkcję dyrektora finansowego, bezpieczeństwa IT i usług finansowych w Carrefour Rumunia.

Jean-François Dohogne jest dyrektorem zarządzającym z ponad 15-letnim doświadczeniem w obszarach finansowych w różnorodnych sektorach. W ciągu ostatnich 8 lat pełnił m.in. funkcję dyrektora finansowego różnych jednostek biznesowych w bpost (Belgijskiej Grupie Pocztowej), a także odpowiadał za fuzje i przejęcia, wyceny oraz analizę kosztową. Przed dołączeniem do bpost pracował jako konsultant w McKinsey & Company oraz w bankowości. Do Carrefour Polska dołączył w listopadzie 2019 r. jako zastępca dyrektora finansowego.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Firma Suning.com ogłosiła realizację nabycia Carrefour China, co symbolizuje początek epoki Suning w Carrefour China. Informacje powiązane są z transakcją opublikowaną wcześniej tego roku (23 czerwca), kiedy to firma Suning.com podała do wiadomości zamiar nabycia 80% udziałów w Carrefour China za kwotę 620 milionów euro. Firma Suning przyspiesza ekspansję portfela sklepów fizycznych w ramach rozbudowy modelu detalu we wszystkich scenariuszach.

Carrefour otwiera drugi supermarket w segmencie premium we Wrocławiu, a jednocześnie jest to już piąty sklep w tym formacie otwarty w tym roku. Zlokalizowany jest w Centrum Handlowym Wroclavia.

X

Przeczytaj również