Jesteś tutaj

Nowe marki w Centrach Handlowych Auchan

Nowe marki dołączają do listy najemców Centrów Handlowych Auchan. W Centrum Handlowym Auchan Piaseczno w salonie o powierzchni 92 mkw. klienci mogą skorzystać z bogatej oferty marki Tatuum. To pierwszy sklep marki w obiektach komercjalizowanych przez Ceetrus Polska. Natomiast w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk została otwarta nowa kawiarnia i cukiernia Dom Czekolady.

Obecna na rynku 20 lat polska marka Tatuum z segmentu fashion oferuje klasyczną i współczesną odzież i akcesoria zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. W Centrum Handlowym Auchan Piaseczno sklep zajął salon o powierzchni blisko 92 mkw. Salon Tatuum w Cetrum Handlowym Auchan Piaseczno jest pierwszym sklepem marki w Centrach Handlowych Auchan zarządzanych i komercjalizowanych przez Ceetrus Polska.

Kawiarnio-cukiernia Dom Czekolady wzbogaci ofertę gastronomiczną Centrum Handlowego Auchan Gdańsk. W ofercie Domu Czekolady znajdują się między innymi nowoczesne torty, tradycyjne ciasta, praliny, desery lodowe jak i szeroki wybór kaw, herbat oraz czekolad pitnych. Dom Czekolady zajął lokal o powierzchni 130 mkw.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Ceetrus Polska zakończył modernizację Centrum Handlowego Auchan Żory. Dzięki kilkumiesięcznym pracom remontowym klienci mogą korzystać z odnowionych, nowoczesnych przestrzeni, m.in. strefy restauracyjnej, pokoju rodzica i dziecka oraz pasażu. Nowe wnętrza mają wyrażać hasło obiektu – „Zakupy, to Twój żywioł”.

Do grona najemców Centrum Handlowego Auchan Gliwice dołącza PEPCO. W nowym salonie o powierzchni 555 mkw. klienci mogą skorzystać z bogatej oferty odzieży i artykułów do domu. Za komercjalizację obiektu odpowiada Ceetrus Polska.

X