Jesteś tutaj

Nowa drogeria Hebe w Opolu

Dnia 26 lipca br., miało miejsce otwarcie najnowszej drogerii Hebe w centrum handlowym Solaris Center przy Placu Kopernika 16 w Opolu. Jest to druga drogeria Hebe w tym mieście i 220. w Polsce.

Hebe to drogeria oferująca starannie wyselekcjonowany, różnorodny asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność. Hebe posiada bogatą ofertę kosmetyków koreańskich, dermo oraz profesjonalnych, a także szeroki wybór wysokiej jakości produktów do makijażu i akcesoriów.

Z okazji otwarcia nowej drogerii Hebe jej klienci mogli skorzystać z aż dwóch ofert specjalnych. W ramach pierwszej z nich – „Wszystkie zapachy od -30% do -60%”. Oprócz tego z okazji otwarcia drogerii wiele innych produktów dostępnych było w bardzo atrakcyjnych cenach, w ramach akcji „Cenowe Szaleństwo”.

Kategoria: 

Podobne artykuły

26 kwietnia br. miało miejsce otwarcie najnowszej drogerii Hebe – przy ul. Gubińskiej 2a we Wrocławiu. Jest to dziesiąta drogeria Hebe w tym mieście i 212. sklep sieci w Polsce.

Dnia 29 czerwca br. miało miejsce otwarcie najnowszej drogerii Hebe – w Tkalni Centrum Pabianic przy ul. Grobelnej 8 w Pabianicach. Jest to pierwsza drogeria Hebe w tym mieście i 218. w Polsce.

X