Jesteś tutaj

Nagrody w Świątecznej Loterii SPAR Polska rozdane

Zakończyła się Świąteczna Loteria SPAR Polska. Z początkiem roku wyłonieni zostali zdobywcy 5 nagród głównych. Oprócz tego codziennie losowane były nagrody pieniężne mniejszej wartości.  Sieć informuje, że odnotowała największą ilość zgłoszeń konsumentów w historii dotychczas organizowanych loterii.

Świąteczna Loteria SPAR Polska była trzecią loterią organizowaną przez sieć w minionym roku, a z każdą kolejną liczba uczestników rosła. Poza codziennymi nagrodami w postaci nagród pieniężnych o wartości 50 zł, klienci w finale mieli możliwość wygrania pięciu nagród głównych: 3000 zł, 2000 zł, 1000 zł, ekspresu do kawy Philips oraz oczyszczacza powietrza Philips.

Aby wziąć udział w loterii wystarczyło dokonać jednorazowego zakupu za min. 10 zł w sklepach SPAR Polska, w tym jednego produktu z tzw. świątecznego TOP 10. Warunkiem udziału w świątecznej loterii było zachowanie oryginału paragonu oraz zgłoszenie się do loterii za pośrednictwem strony internetowej loterii, na której uczestnicy od razu przy rejestracji zgłoszenia dowiadywali się, czy zdobyli jedną z codziennych nagród.

Łącznie w loterii rozdanych zostało ponad 170 nagród. Wraz z zabawą z atrakcyjnymi nagrodami w okresie przedświątecznym SPAR Polska uruchomił również program znaczkowy, z możliwością uzyskania 50% rabatu na kolekcję produktów do gotowania marki Ambition.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Dokładnie rok temu SPAR Polska uruchomił pierwszą w swojej historii loterię świąteczną, z pulą atrakcyjnych nagród. Na chwilę przed startem kluczowego okresu handlowego, sieć wspiera sprzedaż w swoich sklepach, organizując trzecią już w tym roku zabawę dla konsumentów, odświeżając w tym samym czasie layout gazetki.

Wiosenna Loteria SPAR Polska wystartowała wraz z rozpoczęciem sezonu grillowego i nawiązywała do ulubionej formy spędzania przez Polaków wolnego czasu. Nagrodą główną w tej edycji zabawy dla klientów sieci był najnowszy model Thermomixa TM6, który wygrała pani Aleksandra. Szczęśliwego zakupu dokonała w sklepie SPAR w Ślemieniu, gdzie odebrała też w zeszłym tygodniu swoją wygraną. Do wygrania były również grille węglowe, rozdrabniacze elektryczne oraz okulary przeciwsłoneczne.

X