Jesteś tutaj

Lidl partnerem Ogólnopolskiego Programu Karty Dużej Rodziny

Sieć Lidl wspiera rodziny wielodzietne. W związku z tym od kwietnia w sklepach sieci dostępna będzie specjalna oferta dla odbiorców ogólnopolskiego Programu Karty Dużej Rodziny. Uczestnicy programu będą upoważnieni do rabatów na wybrane artykuły. Karta przysługuje niezależnie od dochodu rodzinom z min. trójką dzieci. Program jest realizowany przez Związek Dużych Rodzin Trzy Plus przy wsparciu Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz partnerów  programu czyli firmy oferujące rodzinom specjalne rabaty. Od 3 do 30 kwietnia promocje dostępne będą we wszystkich sklepach Lidl w Polsce. W tych dniach posiadacze kart otrzymają 10% rabatu na świeże owoce i warzywa z Ryneczku Lidla, bakalie i mąki.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Mimo rosnącej popularności diety wegetariańskiej i wegańskiej, Polacy nadal chętnie sięgają po mięso – przede wszystkim wieprzowinę, drób (w tym indyka, kaczkę i gęsinę) oraz wołowinę. 

W Carrefour duże rodziny, które posiadają aplikację Mój Carrefour oraz Kartę Dużej Rodziny, mogą płacić mniej za zakupy, łącząc dodatkowo dostępne rabaty.

X

Przeczytaj również