Jesteś tutaj

Kontigo debiutuje w Łodzi

Kontigo jest kolejną marką, która na swój łódzki debiut wybrała Manufakturę. - To jedno z najbardziej prestiżowych miejsc handlowych w Polsce. Postindustrialny budynek nadaje wyjątkowy charakter przestrzeni handlowej i idealnie pasuje do wysokich standardów wyznawanych przez Kontigo – mówi Joanna Woszczyk z Kontigo.

Kontigo, jedna z najprężniej rozwijających się sieci drogerii, właśnie zadebiutowała w Manufakturze. Marka oferuje wyspecjalizowany i unikatowy asortyment produktów kosmetycznych do makijażu, pielęgnacji ciała, twarzy, włosów, zapachy i akcesoria. Klientki znajdą w każdym sklepie specjalnie wydzielone strefy kosmetyków naturalnych i azjatyckich oraz strefę wodną, na której mogą przetestować m.in. peelingi, żele pod prysznic i inne produkty do pielęgnacji. Kontigo zapewnia swoim gościom nie tylko wyjątkową obsługę o indywidualnym charakterze, ale też uporządkowane, higieniczne strefy do testowania produktów z naturalnym oświetleniem, jak również usługę makijażu. Wyspecjalizowany personel oferuje pomoc w dobraniu idealnych produktów oraz edukację w zakresie metod ich aplikacji.

Kontigo swoją rozpoznawalność buduje we współpracy z topowymi polskimi influencerami: na eventach marki można było spotkać m.in. Maffashion i Jessikę Mercedes. Make-up designerem marki jest Harry Jefferson, znany w sieci jako Harry J Make Up. Ten znany wizażysta i przyjaciel gwiazd uczestniczył w uroczystym otwarciu Kontigo w Manufakturze.

Salon mieści się na piętrze galerii handlowej i ma powierzchnię 105,89 mkw.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Kontigo to pilotażowa placówka nowego projektu, z którym rusza portugalska Grupa Eurocash. Sklepy są skierowane do współczesnych kobiet, które w komfortowych warunkach chcą kupować kosmetyki i oczekują obsługi na najwyższym poziomie. – Uważamy, że brakowało na polskim rynku takiego sklepu kosmetycznego, w którym kobieta może kupić produkty tylko dla siebie.

Centra handlowe coraz więcej uwagi poświęcają doświadczeniom okołozakupowym towarzyszącym wizycie w obiekcie. Przed 7 laty w Manufakturze powstał pierwszy w Łodzi punkt bezpłatnego ładowania samochodów elektrycznych. Dziś jest to już strefa, w której mieszczą się 3 stanowiska ładowania.

X