Jesteś tutaj

Konkurs Rossmanna „Stań na własnych nogach” rozstrzygnięty

Konkurs Rossmanna „Stań na własnych nogach” rozstrzygnięty. Pierwszą nagrodę – grant w wysokości 30 000 zł na rozwój swojego pomysłu – otrzyma Joanna Koralewska za projekt „Relove – wielorazowe płatki kosmetyczne”. Do akcji „Stań na własnych nogach”, razem z Fundacją Mamo Pracuj, Rossmann zaprosił dziewczyny, kobiety, mamy zajmujące się wytwarzaniem „chałupniczo” np. ubranek, domowych kosmetyków, torebek, dekoracji czy zabawek.

Do konkursu zgłoszonych zostało prawie pół tysiąca różnych projektów. Ponad połowa z nich powstała z myślą o dzieciach. Ich autorkami zwykle były mamy przebywające na urlopach wychowawczych. Popularne były także projekty kosmetyczne, modowe, wnętrzarskie, których często wspólnym mianownikiem była troska o środowisko.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Cecylia Malik została kolejną artystką uhonorowaną nagrodą imienia słynnej, związanej z Łodzią awangardzistki – Katarzyny Kobro. Cecylia Malik jest artystką, którą bez wahania można nazwać zaangażowaną: celem jej performance’ów jest uwrażliwienie nas na przyrodę, obrona drzew czy dzikich rzek.

Najlepsza obsługa klienta, wysoko oceniony stosunek ceny do jakości produktów, szeroki asortyment, a także pozytywna opinia o wyglądzie sklepów - to najważniejsze informacje dotyczące Rossmanna po opublikowaniu raportu „Retail Proposition Index 2014” przez międzynarodową firmę doradczą OC&C Strategy Consultants. W generalnej klasyfikacji Rossmann powtórzył wynik z zeszłego roku i zajął 2. miejsce.

X

Przeczytaj również