Jesteś tutaj

Kaufland otwiera markety w Gliwicach i Nowym Sączu

W tym roku sieć Kaufland otworzyła już 2 nowe sklepy − jeden zlokalizowany we Wrocławiu, a drugi w Lublinie. To jednak nie koniec tegorocznych inwestycji. Tym razem dobra wiadomość czeka na mieszkańców województwa małopolskiego oraz śląskiego, ponieważ 21 lutego nowe markety zostały otwarte w Nowym Sączu oraz Gliwicach.

Otwarcie dwóch kolejnych sklepów Kaufland nastąpiło 21 lutego br. Pierwszy z nowych marketów znajduje się w Gliwicach przy ul. Pszczyńskiej 64. Sklep posiada powierzchnię około 2000 mkw. Drugi, nieco większy market o powierzchni sprzedażowej około 2800 mkw., został otwarty w Nowym Sączu przy ul. Bulwar Narwiku 22.

W obu sklepach klienci mogą bezpłatnie korzystać z dostępnej sieci Wi-Fi. Poruszanie się po obiektach ułatwia intuicyjny system prowadzenia klienta oparty na identyfikacji kolorystycznej i graficznej, spójny z oznaczeniami stosowanymi w gazetkach reklamowych sieci. Komfort podczas zakupów zapewniają szerokie, bezkolizyjne alejki i niskie regały ułatwiające zdjęcie towaru z półki. Zarówno w Gliwicach, jak i w Nowym Sączu w pasażu dostępna jest także piekarnia lub cukiernia z kawiarnią, w której klienci mogą zamówić między innymi ciepłe i zimne napoje, ciasto oraz kanapki.

W nowych obiektach zastosowane zostały technologie przyjazne środowisku, m.in. energooszczędne oświetlenie LED czy technologia odzysku ciepła odpadowego, która pozwala na redukcję emisji gazów cieplarnianych. System zarządzania energią w sieci Kaufland jest w pełni zautomatyzowany i oparty na międzynarodowym standardzie ISO 50001.

Wraz z otwarciem dwóch kolejnych sklepów sieć Kaufland posiada już w Polsce 212 marketów.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Wczoraj, 14 lutego br. otwarto pierwszy market Kaufland w Lublinie. Sklep zlokalizowany jest przy ul. Droga Męczenników Majdanka. Tego dnia oprócz standardowo bogatej oferty sieci, na którą składa się ponad 15 tys. różnych produktów, na klientów czekały dodatkowe atrakcje i promocje.

Początek 2019 roku jest kolejnym etapem rozwoju sieci Kaufland w Polsce. Kaufland planuje wkrótce otworzyć cztery nowe sklepy – we Wrocławiu, Lublinie, Nowym Sączu i Gliwicach. Pierwszą oddaną do użytku inwestycją będzie ta wrocławska. Sklep będzie mieścił się na rogu ul. Długosza i Czajkowskiego, a jego powierzchnia sprzedaży wyniesie około 2,8 tys. mkw.

X